AS Vunder
Registrisse kantud 10324324AS Vunder (registrikood 10324324) on 1997. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük (EMTAK 46499). 2025. aasta müügitulu oli 2 657 032 eurot ja puhaskasum 1 430 eurot, bilansimaht 1 701 607 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Kalju Vaikjärv, Jörgen Vaikjärv. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.11.1997 (28 a 11 k) · Pirni tn 7/1, Tallinn, 10617
Registriandmed KMKR EE100098200 · osakapital 76 800 € · majandusaasta 01.04–31.03
- KMKR number
- EE100098200
- Osakapital
- 76 800 €
- Majandusaasta
- 01.04 – 31.03
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,1 % | 2024: 1,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,1 % | 2024: 3,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,7 % | 2024: 78,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,1 | 2024: 5,2 |
| Müügitulu kasv | −9,3 % | 2024: −8,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 657 032 | 2 930 934 | 3 195 079 | 3 338 565 | 3 015 392 | 2 739 976 | 2 969 154 |
| Puhaskasum | 1 430 | 46 621 | 80 754 | 124 041 | 72 661 | 206 532 | 40 003 |
| Käibevara | 1 509 739 | 1 527 062 | 1 623 928 | 1 535 799 | 1 595 640 | 1 364 450 | 1 231 644 |
| Põhivara | 191 868 | 206 857 | 184 572 | 148 404 | 75 471 | 88 977 | 182 856 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 701 607 | 1 733 919 | 1 808 500 | 1 684 203 | 1 671 111 | 1 453 427 | 1 414 500 |
| Kohustised kokku | 345 056 | 378 798 | 460 000 | 386 457 | 439 406 | 248 764 | 416 369 |
| Omakapital | 1 356 551 | 1 355 121 | 1 348 500 | 1 297 746 | 1 231 705 | 1 204 663 | 998 131 |
| Kasumimarginaal | 0,1 % | 1,6 % | 2,5 % | 3,7 % | 2,4 % | 7,5 % | 1,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 509 739 € · 88,7 %
- Põhivara 191 868 € · 11,3 %
- Lühiajalised kohustised 296 004 € · 17,4 %
- Pikaajalised kohustised 49 052 € · 2,9 %
- Omakapital 1 356 551 € · 79,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 20,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46499 Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük põhitegevus 2 008 874 €
-
47691 Mujal liigitamata kultuuri- ja vaba aja kaupade jaemüük 648 158 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 252 548 € | 72 720 € | 1 622 142 € | 26 |
| II kv 2026 | 148 779 € | 53 716 € | 1 264 404 € | 27 |
| I kv 2026 | 114 695 € | 62 615 € | 567 274 € | 23 |
| IV kv 2025 | 74 339 € | 63 843 € | 572 247 € | 26 |
| III kv 2025 | 283 229 € | 73 021 € | 1 693 780 € | 28 |
| II kv 2025 | 135 881 € | 59 307 € | 1 200 547 € | 29 |
| I kv 2025 | 122 113 € | 64 014 € | 650 027 € | 27 |
| IV kv 2024 | 83 458 € | 63 194 € | 723 889 € | 29 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 84 183 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 24 240 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 28,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 540 714 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 793 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Jörgen Vaikjärv
- Osaühing Leeder Osanik
- Letra OÜ Juhatuse liige
- Paberossid OÜ Tegelik kasusaaja
-
Anne Vaikjärv
- Osaühing Leeder Osanik
- Kureniidi MTÜ Juhatuse liige
- Paberossid OÜ Tegelik kasusaaja
-
Hedi Vaikjärv
- Osaühing Leeder Tegelik kasusaaja
- Kureniidi MTÜ Juhatuse liige
- Paberossid OÜ Tegelik kasusaaja
-
Kalju Vaikjärv
- Osaühing Leeder Juhatuse liige
- Letra OÜ Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Paberossid OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Paberossid OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Toiduga kokkupuutumiseks ettenähtud materjalide ja esemete hulgimüük · Registreeritud toidukäitleja Kesk tee 9
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 50. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Kaubandus (EMTAK 46) 7 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 463 | – |
| Müük avalikule sektorile | 21 615 | 54 772 |
| Toetused kokku | 2 463 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 2 463 €
- Eesti Kunstiakadeemia · maksed 2 169 €
- Haapsalu Muusika- ja Kunstikool · maksed 1 740 €
- Kõrgem Kunstikool Pallas · maksed 1 453 €
- Tallinna Kunstikool · maksed 885 €
- Tallinna Kristiine Gümnaasium · maksed 871 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubKunsti-, hobi-, kooli-, kontoritarvete ja paberkaupade jae-ja hulgimüük ning kunstistuudio. Rõõm loomisest!
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.10.20262026. a majandusaasta aruanne esitatud
-
24.05.2025Muutmiskanne Ä 10020148 / 15
-
26.11.2018Kommertspandi muutmiskanne K 10020148 / 14
-
22.11.2018Kommertspandi muutmiskanne K 10020148 / M3
-
30.04.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10020148 / 13
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10020148 / 12
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10020148 / 11
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10020148 / 10
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10020148 / 9
-
28.04.2014Kommertspandi muutmiskanne K 10020148 / 7
-
28.04.2014Kommertspandi muutmiskanne K 10020148 / 8
-
28.03.2013Muutmiskanne Ä 10020148 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 30.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.10.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 24.10.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 20.07.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1998 | – | – |