Osaühing Eharik
Registrisse kantud 10325588Osaühing Eharik (registrikood 10325588) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala jalatsite ja nahktoodete parandus ning hooldus (EMTAK 95231). 2025. aasta müügitulu oli 70 683 eurot ja puhaskasum -3 702 eurot, bilansimaht 32 258 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Henry Järavere. Juhatuse liikmed on Henrik Järavere, Henry Järavere. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.11.1997 (28 a 11 k) · Pärnu mnt 238, Tallinn, 11624
Registriandmed KMKR EE100302501 · osakapital 12 782 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100302501
- Osakapital
- 12 782 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Jalatsite ja nahktoodete parandus ning hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -5,2 % | 2024: -7,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -14,6 % | 2024: -15,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,8 % | 2024: 52,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 2,1 |
| Müügitulu kasv | +18,2 % | 2024: −0,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −10,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 70 683 | 59 815 | 60 169 | 115 728 | 174 673 | 119 974 | 174 577 |
| Puhaskasum | -3 702 | -4 508 | -25 795 | -3 715 | 8 345 | 6 697 | 6 563 |
| Käibevara | 11 902 | 55 138 | 43 288 | 184 975 | 191 668 | 182 044 | 176 889 |
| Põhivara | 20 356 | 0 | 0 | 0 | 0 | 133 | 333 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 32 258 | 55 138 | 43 288 | 184 975 | 191 668 | 182 177 | 177 222 |
| Kohustised kokku | 6 835 | 26 013 | 9 655 | 125 547 | 128 525 | 127 379 | 129 120 |
| Omakapital | 25 423 | 29 125 | 33 633 | 59 428 | 63 143 | 54 798 | 48 102 |
| Kasumimarginaal | -5,2 % | -7,5 % | -42,9 % | -3,2 % | 4,8 % | 5,6 % | 3,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 902 € · 36,9 %
- Põhivara 20 356 € · 63,1 %
- Lühiajalised kohustised 6 835 € · 21,2 %
- Omakapital 25 423 € · 78,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 21,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 63,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
95231 Jalatsite ja nahktoodete parandus ning hooldus põhitegevus 56 093 €
-
46891 Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük 14 588 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 135 € | 1 272 € | 18 766 € | 3 |
| II kv 2026 | 3 051 € | 1 276 € | 14 906 € | 2 |
| I kv 2026 | 2 435 € | 1 294 € | 10 664 € | 3 |
| IV kv 2025 | 2 910 € | 1 311 € | 16 035 € | 3 |
| III kv 2025 | 3 009 € | 1 206 € | 17 766 € | 3 |
| II kv 2025 | 3 505 € | 1 295 € | 36 677 € | 3 |
| I kv 2025 | 3 062 € | 1 819 € | 15 266 € | 3 |
| IV kv 2024 | 2 032 € | 1 249 € | 15 556 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 045 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 424 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 40,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 255 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 272 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 577 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tallinna Spordikeskus · maksed 1 577 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.05.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10020229 / 13
-
16.03.2026Muutmiskanne Ä 10020229 / 12
-
02.02.2026Muutmiskanne Ä 10020229 / 11
-
03.01.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10020229 / 10
-
20.03.2024Muutmiskanne Ä 10020229 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10020229 / 8
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10020229 / 7
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10020229 / 6
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10020229 / 5
-
04.09.2012Muutmiskanne Ä 10020229 / 4
-
21.10.2011Muutmiskanne Ä 10020229 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 20229 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 18.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 17.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 12.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |