Retmo OÜ
Registrisse kantud 10329899Retmo OÜ (registrikood 10329899) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 210 eurot ja puhaskasum 1 217 eurot, bilansimaht 119 602 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Indrek Vilde. Juhatuse liige on Indrek Vilde. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.11.1997 (28 a 10 k) · Vase tn 3, Tallinn, 10125
Registriandmed KMKR EE100336027 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100336027
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 579,5 % | 2024: 35,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,8 % | 2024: 0,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 36,2 % | 2024: 35,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | −34,0 % | 2024: −18,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −53,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 210 | 318 | 390 | 8 546 | 10 440 | 9 999 | 28 131 |
| Puhaskasum | 1 217 | 112 | 13 | 220 | 3 034 | 2 689 | 20 466 |
| Käibevara | 90 397 | 88 997 | 78 498 | 104 027 | 102 911 | 96 654 | 107 879 |
| Põhivara | 29 205 | 29 957 | 43 184 | 32 424 | 30 574 | 32 982 | 28 269 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 119 602 | 118 954 | 121 682 | 136 451 | 133 485 | 129 636 | 136 148 |
| Kohustised kokku | 76 271 | 76 840 | 79 680 | 94 459 | 91 715 | 90 900 | 100 101 |
| Omakapital | 43 331 | 42 114 | 42 002 | 41 992 | 41 770 | 38 736 | 36 047 |
| Kasumimarginaal | 579,5 % | 35,2 % | 3,3 % | 2,6 % | 29,1 % | 26,9 % | 72,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 90 397 € · 75,6 %
- Põhivara 29 205 € · 24,4 %
- Lühiajalised kohustised 76 271 € · 63,8 %
- Omakapital 43 331 € · 36,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 63,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 24,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 13 € | 0 € | 131 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 41 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 38 € | 0 |
| I kv 2025 | 595 € | 175 € | 108 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.01.2024Muutmiskanne Ä 10020245 / 13
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10020245 / 12
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10020245 / 11
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10020245 / 10
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10020245 / 9
-
08.01.2016Muutmiskanne Ä 10020245 / 8
-
04.01.2016Muutmiskanne Ä 10020245 / M2
-
31.10.2011Muutmiskanne Ä 10020245 / 7
-
07.10.2011Muutmiskanne Ä 10020245 / M1
-
03.10.2011Muutmiskanne Ä 10020245 / 6
-
03.10.2011Muutmiskanne Ä 10020245 / 5
-
01.07.2009Muutmiskanne Ä 20245 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |