Pharma Systems Eesti Osaühing
Registrisse kantud 10329988Pharma Systems Eesti Osaühing (registrikood 10329988) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Riidaküla, tegevusala muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine (EMTAK 32509). 2025. aasta müügitulu oli 929 441 eurot ja puhaskasum 44 176 eurot, bilansimaht 1 097 550 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Pharma Systems Aktiebolag. Juhatuse liikmed on Anja Margareta Thoresson, Anna Therese Grundén, Lars Jonas Malm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.11.1997 (28 a 10 k) · Parma, Riidaküla, 92020
Registriandmed KMKR EE100456651 · osakapital 24 925 € · majandusaasta 01.07–30.06
- KMKR number
- EE100456651
- Osakapital
- 24 925 €
- Majandusaasta
- 01.07 – 30.06
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,8 % | 2024: 4,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,6 % | 2024: 4,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,4 % | 2024: 88,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,9 | 2024: 4,4 |
| Müügitulu kasv | +8,4 % | 2024: −8,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 929 441 | 857 294 | 934 702 | 1 546 095 | 1 005 182 | 1 026 880 | 905 670 |
| Puhaskasum | 44 176 | 40 314 | 44 274 | 71 975 | 53 190 | 33 770 | 36 825 |
| Käibevara | 625 718 | 507 359 | 403 251 | 307 295 | 280 803 | 247 041 | 140 633 |
| Põhivara | 471 832 | 534 629 | 598 851 | 666 340 | 738 622 | 728 700 | 778 373 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 097 550 | 1 041 988 | 1 002 102 | 973 635 | 1 019 425 | 975 741 | 919 006 |
| Kohustised kokku | 127 509 | 116 123 | 116 551 | 132 358 | 409 990 | 419 496 | 396 531 |
| Omakapital | 970 041 | 925 865 | 885 551 | 841 277 | 609 435 | 556 245 | 522 475 |
| Kasumimarginaal | 4,8 % | 4,7 % | 4,7 % | 4,7 % | 5,3 % | 3,3 % | 4,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 625 718 € · 57,0 %
- Põhivara 471 832 € · 43,0 %
- Lühiajalised kohustised 127 509 € · 11,6 %
- Omakapital 970 041 € · 88,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 43,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 59 789 € | 63 654 € | 195 138 € | 23 |
| II kv 2026 | 57 599 € | 61 066 € | 241 429 € | 24 |
| I kv 2026 | 58 519 € | 62 007 € | 240 229 € | 24 |
| IV kv 2025 | 62 701 € | 66 268 € | 242 001 € | 24 |
| III kv 2025 | 60 918 € | 64 449 € | 198 832 € | 24 |
| II kv 2025 | 57 805 € | 61 050 € | 231 515 € | 24 |
| I kv 2025 | 54 991 € | 58 051 € | 217 414 € | 24 |
| IV kv 2024 | 56 884 € | 60 364 € | 217 664 € | 22 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 19 930 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 21 218 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 30,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 65 046 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 774 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Hiiu maakond 929 441 €
- 12. Suurimad juhatused · Töötlev tööstus (EMTAK 32) 3 tk
- 23. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 32) 970 041 €
- 32. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Hiiu maakond 4,8 %
- 32. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 32) 1 097 550 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.10.20262026. a majandusaasta aruanne esitatud
-
29.04.2025Muutmiskanne Ä 30029521 / 16
-
28.04.2025Osanike muutmine Ä 30029521 / 15
-
01.04.2025Osanike muutmine Ä 30029521 / M3
-
11.12.2023Muutmiskanne Ä 30029521 / 14
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30029521 / 13
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 30029521 / 12
-
28.12.2022Muutmiskanne Ä 30029521 / 11
-
14.12.2022Muutmiskanne Ä 30029521 / 10
-
31.10.2018Muutmiskanne Ä 30029521 / 9
-
07.02.2018Muutmiskanne Ä 30029521 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30029521 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 30.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 17.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |