Osaühing LINGHAL
Registrisse kantud 10339231Osaühing LINGHAL (registrikood 10339231) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala muu spetsialiseerimata jaemüük (EMTAK 47121). 2025. aasta müügitulu oli 5 034 eurot ja puhaskasum 215 eurot, bilansimaht 3 780 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mehis Halling. Juhatuse liige on Mehis Halling. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.12.1997 (28 a 9 k) · Võidu tn 100, Rakvere linn, 44312
Registriandmed KMKR EE100457838 · osakapital 4 218 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100457838
- Osakapital
- 4 218 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu spetsialiseerimata jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,3 % | 2024: 2,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,9 % | 2024: 2,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,2 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 35,3 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +113,4 % | 2024: −67,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +33,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 034 | 2 359 | 7 210 | 10 394 | 4 748 | 1 176 | 2 584 |
| Puhaskasum | 215 | 69 | 11 | 384 | 21 | 3 | 6 |
| Käibevara | 3 780 | 3 458 | 3 428 | 6 747 | 3 752 | 3 839 | 3 863 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 780 | 3 458 | 3 428 | 6 747 | 3 752 | 3 839 | 3 863 |
| Kohustised kokku | 107 | 0 | 39 | 3 369 | 758 | 866 | 893 |
| Omakapital | 3 673 | 3 458 | 3 389 | 3 378 | 2 994 | 2 973 | 2 970 |
| Kasumimarginaal | 4,3 % | 2,9 % | 0,2 % | 3,7 % | 0,4 % | 0,3 % | 0,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 780 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 107 € · 2,8 %
- Omakapital 3 673 € · 97,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 35,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 € | 0 € | 3 558 € | 0 |
| II kv 2026 | 100 € | 0 € | 6 988 € | 0 |
| I kv 2026 | 15 € | 0 € | 2 052 € | 0 |
| IV kv 2025 | 108 € | 0 € | 3 144 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 600 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 22 € | 0 € | 100 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 186 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVõidu tn 100, Rakvere linn, 44312
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 40004900 / 10
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 40004900 / 9
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40004900 / 8
-
19.04.2011Muutmiskanne Ä 40004900 / 7
-
05.04.2011Muutmiskanne Ä 40004900 / M6
-
16.06.2010Muutmiskanne Ä 40004900 / 6
-
30.07.2007Muutmiskanne Ä 4900 / 5
-
22.01.2003Avaldatav muutmiskanne Ä 4900 / 4
-
08.01.2003Avaldatav muutmiskanne Ä 4900 / M4
-
27.12.2002Avaldatav muutmiskanne Ä 4900 / M3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 21.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 12.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 04.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 27.01.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 19.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |