Osaühing Delfes
Registrisse kantud 10346018Osaühing Delfes (registrikood 10346018) on 1997. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 1 728 eurot ja puhaskasum -3 457 eurot, bilansimaht 45 664 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andres Jõeleht. Juhatuse liige on Andres Jõeleht. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.12.1997 (28 a 10 k) · Väike-Sõjamäe tn 3a, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE100136395 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100136395
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -200,1 % | 2024: 9,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -7,6 % | 2024: 1,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 2024: 99,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 62,5 | 2024: 73,4 |
| Müügitulu kasv | −68,6 % | 2024: +218,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | 0,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 728 | 5 498 | 1 728 | 1 728 | 1 728 | 1 728 | 1 728 |
| Puhaskasum | -3 457 | 508 | -828 | -828 | -828 | -832 | -4 528 |
| Käibevara | 2 188 | 2 350 | 3 392 | 2 845 | 2 269 | 1 693 | 1 121 |
| Põhivara | 43 476 | 46 769 | 45 187 | 46 591 | 47 995 | 49 399 | 50 803 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 45 664 | 49 119 | 48 579 | 49 436 | 50 264 | 51 092 | 51 924 |
| Kohustised kokku | 35 | 32 | 0 | 29 | 29 | 29 | 29 |
| Omakapital | 45 629 | 49 087 | 48 579 | 49 407 | 50 235 | 51 063 | 51 895 |
| Kasumimarginaal | -200,1 % | 9,2 % | -47,9 % | -47,9 % | -47,9 % | -48,1 % | -262,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 188 € · 4,8 %
- Põhivara 43 476 € · 95,2 %
- Lühiajalised kohustised 35 € · 0,1 %
- Omakapital 45 629 € · 99,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 62,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 95,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 105 € | 0 € | 435 € | 0 |
| II kv 2026 | 105 € | 0 € | 435 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 138 € | 0 € | 434 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 044 € | 0 € | 432 € | 0 |
| III kv 2025 | 101 € | 0 € | 432 € | 0 |
| II kv 2025 | 967 € | 0 € | 432 € | 0 |
| I kv 2025 | 132 € | 0 € | 432 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 551 € | 0 € | 432 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 35 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 24,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 145 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10021423 / 8
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10021423 / 7
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10021423 / 6
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10021423 / 5
-
06.02.2012Muutmiskanne Ä 10021423 / 4
-
28.11.2011Muutmiskanne Ä 10021423 / M2
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 21423 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 06.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 28.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 20.02.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 10.01.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1995 | – | – |