OÜ STD & J
Registrisse kantud 10352757OÜ STD & J (registrikood 10352757) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas (EMTAK 72101). 2025. aasta müügitulu oli 1 079 861 eurot ja puhaskasum 901 866 eurot, bilansimaht 5 130 260 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Airi Põder. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Tõnu Põder. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.01.1998 (28 a 9 k) · Ujula tn 76, Tartu linn, 51008
Registriandmed KMKR EE100663091 · osakapital 100 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100663091
- Osakapital
- 100 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 83,5 % | 2024: 608,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 20,4 % | 2024: 99,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,2 % | 2024: 98,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2024: 31,5 |
| Müügitulu kasv | +9,5 % | 2024: +115,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +19,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 079 861 | 986 394 | 458 001 | 252 786 | 427 161 | 447 179 | 356 965 |
| Puhaskasum | 901 866 | 6 004 526 | 1 857 609 | 308 261 | 230 926 | 213 091 | 314 184 |
| Käibevara | 1 066 034 | 2 233 411 | 203 520 | 235 236 | 198 036 | 123 399 | 160 332 |
| Põhivara | 4 064 226 | 3 849 059 | 3 587 390 | 1 016 418 | 1 126 801 | 1 199 770 | 1 154 542 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 130 260 | 6 082 470 | 3 790 910 | 1 251 654 | 1 324 837 | 1 323 169 | 1 314 874 |
| Kohustised kokku | 706 725 | 70 801 | 91 735 | 78 657 | 82 414 | 54 984 | 69 647 |
| Omakapital | 4 423 535 | 6 011 669 | 3 699 175 | 1 172 997 | 1 242 423 | 1 268 185 | 1 245 227 |
| Kasumimarginaal | 83,5 % | 608,7 % | 405,6 % | 121,9 % | 54,1 % | 47,7 % | 88,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 066 034 € · 20,8 %
- Põhivara 4 064 226 € · 79,2 %
- Lühiajalised kohustised 706 725 € · 13,8 %
- Omakapital 4 423 535 € · 86,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 79,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 62 523 € | 48 750 € | 125 997 € | 13 |
| II kv 2026 | 51 759 € | 43 553 € | 57 454 € | 13 |
| I kv 2026 | 44 141 € | 38 765 € | 147 954 € | 13 |
| IV kv 2025 | 114 456 € | 39 396 € | 330 328 € | 13 |
| III kv 2025 | 64 791 € | 44 306 € | 171 767 € | 13 |
| II kv 2025 | 146 447 € | 36 056 € | 563 884 € | 13 |
| I kv 2025 | 62 530 € | 36 833 € | 132 874 € | 13 |
| IV kv 2024 | 109 081 € | 27 793 € | 411 897 € | 15 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 20 841 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 16 250 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 78,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 49,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 41 999 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 404 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tõnu Põder
- OÜ Kliiniliste Uuringute Keskus Juhatuse liige
- Elva Suusaklubi Tegelik kasusaaja
- osaühing Aida Talu Juhatuse liige
- OÜ Pikaferr Osanik
- OÜ Providentia Juhatuse liige
-
Airi Põder
- OÜ Kliiniliste Uuringute Keskus Tegelik kasusaaja
- osaühing SAEMEISTER Tegelik kasusaaja
- Seksuaalsel Teel Levivate Infektsioonide Eesti Ühing Juhatuse liige
- Mittetulundusühing IUSTI Europe Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| osaühing SAEMEISTER | 100 % | 2 556 € | 20.12.2024 | 1 922 584 €2025 |
| OÜ Kliiniliste Uuringute Keskus | 100 % | 100 000 EEK | 02.09.2023 | 4 429 465 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
osaühing SAEMEISTER 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemUjula tn 76, Tartu linn, 51008
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 72) 150 311 €
- 2. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 72) 62,3 %
- 3. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 72) 83,5 %
- 3. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 72) 179 977 €
- 4. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 72) 901 866 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.12.2024Muutmiskanne Ä 20010627 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20010627 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20010627 / 7
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20010627 / 6
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20010627 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 10627 / 4
-
08.11.2004Muutmiskanne Ä 10627 / 3
-
04.10.2002Mitteavaldatav muutmiskanne Ä 10627 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 15.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |