Osaühing Morbela
Registrisse kantud 10361227Osaühing Morbela (registrikood 10361227) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tänassilma küla, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 10 848 525 eurot ja puhaskasum 623 524 eurot, bilansimaht 3 743 161 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Raul Voit. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Raul Voit, Indrek Kasela, Kristel Voit. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.01.1998 (28 a 9 k) · Tänassilma tee 13, Tänassilma küla, 76406
Registriandmed KMKR EE100080535 · osakapital 127 824 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100080535
- Osakapital
- 127 824 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,7 % | 2024: 4,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 32,8 % | 2024: 36,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,7 % | 2024: 30,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | −1,7 % | 2024: −19,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 848 525 | 11 036 958 | 13 622 970 | 19 834 896 | 10 616 906 | 10 195 637 | 9 970 192 |
| Puhaskasum | 623 524 | 478 270 | 1 041 065 | 1 506 621 | 1 296 185 | 718 462 | 816 156 |
| Käibevara | 2 213 564 | 2 826 218 | 3 518 572 | 4 594 893 | 3 327 731 | 2 012 315 | 2 133 576 |
| Põhivara | 1 529 597 | 1 430 928 | 1 245 578 | 1 200 986 | 989 446 | 899 591 | 879 173 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 743 161 | 4 257 146 | 4 764 150 | 5 795 879 | 4 317 177 | 2 911 906 | 3 012 749 |
| Kohustised kokku | 1 843 882 | 2 949 391 | 1 280 691 | 2 298 987 | 1 334 500 | 622 090 | 641 395 |
| Omakapital | 1 899 279 | 1 307 755 | 3 483 459 | 3 496 892 | 2 982 677 | 2 289 816 | 2 371 354 |
| Kasumimarginaal | 5,7 % | 4,3 % | 7,6 % | 7,6 % | 12,2 % | 7,0 % | 8,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 213 564 € · 59,1 %
- Põhivara 1 529 597 € · 40,9 %
- Lühiajalised kohustised 1 843 882 € · 49,3 %
- Omakapital 1 899 279 € · 50,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 49,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 40,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 748 721 € | 79 562 € | 5 322 041 € | 17 |
| II kv 2026 | 814 546 € | 76 918 € | 5 523 724 € | 17 |
| I kv 2026 | 577 665 € | 81 883 € | 4 267 699 € | 17 |
| IV kv 2025 | 676 548 € | 84 220 € | 4 736 174 € | 17 |
| III kv 2025 | 713 695 € | 84 241 € | 5 294 719 € | 17 |
| II kv 2025 | 657 509 € | 83 515 € | 5 034 661 € | 17 |
| I kv 2025 | 1 075 414 € | 111 994 € | 4 531 617 € | 17 |
| IV kv 2024 | 680 234 € | 81 565 € | 5 184 575 € | 17 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 249 574 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 26 521 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 10,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 774 014 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 000 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Indrek Kasela
- Autoultra osaühing Osanik
- Osaühing Sidum Juhatuse liige
-
Kristel Voit
- WILMAN EESTI OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Sidum Juhatuse liige
- Oil24 OÜ Juhatuse liige
- Safe House OÜ Juhatuse liige
-
Raul Voit
- Mittetulundusühing Pirita Tenniseklubi Juhatuse liige
- Osaühing Sidum Juhatuse liige
- Sihtasutus SAFEBERG Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- Oil24 OÜ Juhatuse liige
- Safe House OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Osaühing Sidum | 100 % | 2 557 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Osaühing Sidum 100 %
Skeem
LEI 894500TOPRH25FD6K476
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 7. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Saku vald 638 149 €
- 9. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Saku vald 36 678 €
- 14. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Saku vald 623 524 €
- 18. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Saku vald 49,3 %
- 20. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Saku vald 10 848 525 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 28 827 | 39 367 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- AS Tallinna Linnatransport · maksed 18 621 €
- OÜ Tartu Valla Haldus · maksed 5 603 €
- TS Laevad OÜ · maksed 3 363 €
- AS Lahevesi · maksed 619 €
- AS Eesti Liinirongid · maksed 389 €
- Tallinna Tehnikaülikool · maksed 232 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubPakume laialdast valikut Mobil määrdeaineid sõiduautodele, pakiautodele, veoautodele, bussidele, metsatöömasinatele ning teistele tööstuslikele seadmetele.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10022843 / 16
-
30.06.2023Muutmiskanne Ä 10022843 / 15
-
17.05.2023Kommertspandi kustutamiskanne K 10022843 / 14
-
30.05.2018Kommertspandi avamiskanne K 10022843 / 13
-
13.03.2018Muutmiskanne Ä 10022843 / 12
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10022843 / 11
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10022843 / 10
-
04.04.2017Muutmiskanne Ä 10022843 / 9
-
02.04.2015Muutmiskanne Ä 10022843 / M3
-
07.04.2011Muutmiskanne Ä 10022843 / 8
-
22.04.2010Kommertspandi kustutamiskanne K 10049116 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 22843 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 20.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |