Osaühing Finesting
Registrisse kantud 10365530Osaühing Finesting (registrikood 10365530) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Väätsa alevik, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -30 eurot, bilansimaht 10 412 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Enn Paas. Juhatuse liige on Enn Paas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.01.1998 (28 a 8 k) · Järve tn 1, Väätsa alevik, 72801
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: -53,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,6 % | 2024: -5,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,2 % | 2024: 46,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: +67,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 495 | 295 | 639 | 1 760 | 0 | 80 |
| Puhaskasum | -30 | -263 | -307 | -131 | -30 | -518 | 62 |
| Käibevara | 251 | 281 | 945 | 2 217 | 2 347 | 3 220 | 4 897 |
| Põhivara | 10 161 | 10 161 | 10 161 | 3 196 | 3 196 | 3 196 | 3 196 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 412 | 10 442 | 11 106 | 5 413 | 5 543 | 6 416 | 8 093 |
| Kohustised kokku | 5 600 | 5 600 | 6 000 | – | 0 | 841 | 0 |
| Omakapital | 4 812 | 4 842 | 5 106 | 5 413 | 5 543 | 5 575 | 8 093 |
| Kasumimarginaal | – | -53,1 % | -104,1 % | -20,5 % | -1,7 % | – | 77,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 251 € · 2,4 %
- Põhivara 10 161 € · 97,6 %
- Pikaajalised kohustised 5 600 € · 53,8 %
- Omakapital 4 812 € · 46,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 53,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 97,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 36 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 27 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 7 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 12 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJärve tn 1, Väätsa alevik, 72801
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30029310 / 9
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30029310 / 8
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30029310 / 7
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30029310 / 6
-
03.12.2016Muutmiskanne Ä 30029310 / 5
-
20.04.2015Muutmiskanne Ä 30029310 / 4
-
25.02.2015Muutmiskanne Ä 30029310 / 3
-
13.09.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30029310 / 2
-
02.01.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 21583 / 4
-
02.01.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 29310
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 18.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.09.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |