Osaühing Shade
Registrisse kantud 10371192Osaühing Shade (registrikood 10371192) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Narva linn, tegevusala muu majutus (EMTAK 55901). 2025. aasta müügitulu oli 20 051 eurot ja puhaskasum 5 323 eurot, bilansimaht 487 482 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Eduard Kostin. Juhatuse liige on Eduard Kostin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.02.1998 (28 a 8 k) · Rahu tn 38a, Narva linn, 20604
Registriandmed KMKR EE102091535 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102091535
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu majutus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 26,5 % | 2024: 79,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,3 % | 2024: 14,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,3 % | 2024: 86,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,6 | 2024: 2,9 |
| Müügitulu kasv | −73,1 % | 2024: +115,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −14,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 20 051 | 74 671 | 34 728 | 25 970 | 28 431 | 44 937 | 81 740 |
| Puhaskasum | 5 323 | 59 363 | 21 949 | 6 959 | 8 478 | 52 832 | 53 251 |
| Käibevara | 199 623 | 196 178 | 187 351 | 158 659 | 171 170 | 150 365 | 151 857 |
| Põhivara | 287 859 | 291 916 | 295 363 | 297 331 | 301 460 | 308 707 | 268 557 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 487 482 | 488 094 | 482 714 | 455 990 | 472 630 | 459 072 | 420 414 |
| Kohustised kokku | 61 885 | 67 820 | 121 803 | 117 028 | 140 627 | 135 547 | 149 721 |
| Omakapital | 425 597 | 420 274 | 360 911 | 338 962 | 332 003 | 323 525 | 270 693 |
| Kasumimarginaal | 26,5 % | 79,5 % | 63,2 % | 26,8 % | 29,8 % | 117,6 % | 65,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 199 623 € · 40,9 %
- Põhivara 287 859 € · 59,1 %
- Lühiajalised kohustised 55 735 € · 11,4 %
- Pikaajalised kohustised 6 150 € · 1,3 %
- Omakapital 425 597 € · 87,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 12,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 59,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 442 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 320 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 984 € | 561 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 905 € | 760 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Eduard Kostin
- OÜ Medtours Osanik
- MITTETULUNDUSÜHING NUDE ASSOCIATION Juhatuse liige
- OÜ Medtours Iodine Juhatuse liige
- Spordiklubi Shade Juhatuse liige
- Elegantcar OÜ Osanik
- Raymedical OÜ Prokurist
- Raymed Group B.V. Eesti filiaal Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40006480 / 9
-
05.02.2018Muutmiskanne Ä 40006480 / 8
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 40006480 / 7
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40006480 / 6
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 6480 / 5
-
04.01.2005Muutmiskanne Ä 6480 / 4
-
22.12.2004Muutmiskanne Ä 6480 / M3
-
26.11.2004Muutmiskanne Ä 6480 / 3
-
16.08.2004Muutmiskanne Ä 6480 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 06.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |