AS Tradex
Registrisse kantud 10380452AS Tradex (registrikood 10380452) on 1998. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Palivere alevik, tegevusala elektronkomponentide tootmine (EMTAK 26111). 2025. aasta müügitulu oli 4 961 195 eurot ja puhaskasum 247 756 eurot, bilansimaht 5 070 743 eurot. Juhatuse liige on Urmas Tingas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.02.1998 (28 a 8 k) · Lähtru tee 25e, Palivere alevik, 90802
Registriandmed KMKR EE100397066 · osakapital 25 702 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100397066
- Osakapital
- 25 702 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Elektronkomponentide tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,0 % | 2024: 10,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,4 % | 2024: 10,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,1 % | 2024: 92,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,9 | 2024: 9,5 |
| Müügitulu kasv | +20,8 % | 2024: −14,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 961 195 | 4 106 627 | 4 809 923 | 4 413 272 | 3 617 157 | 2 825 270 | 3 353 195 |
| Puhaskasum | 247 756 | 448 561 | 961 713 | 297 496 | 345 821 | 74 365 | 261 864 |
| Käibevara | 3 482 817 | 3 359 080 | 3 312 411 | 2 400 349 | 2 072 167 | 1 621 989 | 1 574 943 |
| Põhivara | 1 587 926 | 1 317 734 | 866 234 | 900 799 | 833 030 | 880 323 | 842 639 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 070 743 | 4 676 814 | 4 178 645 | 3 301 148 | 2 905 197 | 2 502 312 | 2 417 582 |
| Kohustised kokku | 501 272 | 354 386 | 304 066 | 387 568 | 288 400 | 230 623 | 219 545 |
| Omakapital | 4 569 471 | 4 322 428 | 3 874 579 | 2 913 580 | 2 616 797 | 2 271 689 | 2 198 037 |
| Kasumimarginaal | 5,0 % | 10,9 % | 20,0 % | 6,7 % | 9,6 % | 2,6 % | 7,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 482 817 € · 68,7 %
- Põhivara 1 587 926 € · 31,3 %
- Lühiajalised kohustised 501 272 € · 9,9 %
- Omakapital 4 569 471 € · 90,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 9,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 31,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
26111 Elektronkomponentide tootmine põhitegevus 4 925 713 €
-
25511 Metallpindade katmine 35 482 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 267 443 € | 180 980 € | 1 280 580 € | 53 |
| II kv 2026 | 215 855 € | 159 105 € | 1 620 783 € | 53 |
| I kv 2026 | 244 975 € | 198 866 € | 1 725 860 € | 52 |
| IV kv 2025 | 214 677 € | 172 384 € | 1 834 807 € | 50 |
| III kv 2025 | 210 833 € | 164 047 € | 1 495 571 € | 47 |
| II kv 2025 | 159 104 € | 149 671 € | 1 442 464 € | 48 |
| I kv 2025 | 181 277 € | 178 828 € | 1 190 127 € | 46 |
| IV kv 2024 | 176 824 € | 137 799 € | 1 694 700 € | 46 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 89 148 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 60 327 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 67,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 426 860 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 189 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Urmas Tingas
- OÜ TR-TAIV Osanik
-
Mihkel Radzikovski
- OÜ TR-TAIV Osanik
- Haapsalu linn, Tallinna mnt 5 korteriühistu Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kõige pikema staažiga juhatused · Lääne-Nigula vald 20,8 a
- 2. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Lääne-Nigula vald 4 569 471 €
- 4. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Lääne-Nigula vald 4 961 195 €
- 6. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Lääne-Nigula vald 1 tk
- 7. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Lääne-Nigula vald 5 070 743 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 579 | – |
| Müük avalikule sektorile | – | 4 274 |
| Toetused kokku | 1 579 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 1 579 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.07.2025Muutmiskanne Ä 30026046 / 9
-
12.06.2025Muutmiskanne Ä 30026046 / M5
-
20.05.2025Muutmiskanne Ä 30026046 / M4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30026046 / 8
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30026046 / 7
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 30026046 / 6
-
06.06.2014Muutmiskanne Ä 30026046 / 5
-
26.09.2012Muutmiskanne Ä 30026046 / 4
-
05.07.2012Muutmiskanne Ä 30026046 / M3
-
04.06.2012Muutmiskanne Ä 30026046 / M2
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 26046 / 3
-
31.10.2008Muutmiskanne Ä 26046 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 07.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |