Kvalitech OÜ
Registrisse kantud 10380972Kvalitech OÜ (registrikood 10380972) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused (EMTAK 73201). 2024. aasta müügitulu oli 34 835 eurot ja puhaskasum 34 835 eurot, bilansimaht 98 744 eurot. Ettevõtte ainuomanik on FE Bokföring & Redovisning OÜ. Juhatuse liige on Jüri Krupenski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.02.1998 (28 a 8 k) · Katusepapi tn 4/2, Tallinn, 11412
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 100,0 % | 2023: 8,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 63,4 % | 2023: 20,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 55,7 % | 2023: 31,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,3 | 2023: 1,5 |
| Müügitulu kasv | −25,4 % | 2023: +38,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +90,7 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 34 835 | 46 695 | 33 740 | 0 | 7 019 | 1 380 |
| Puhaskasum | 34 835 | 4 057 | 10 550 | 0 | 652 | -4 324 |
| Käibevara | 98 744 | 63 909 | 59 852 | 57 052 | 57 052 | 56 586 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 98 744 | 63 909 | 59 852 | 57 052 | 57 052 | 56 586 |
| Kohustised kokku | 43 787 | 43 787 | 43 787 | 51 537 | 51 537 | 51 723 |
| Omakapital | 54 957 | 20 122 | 16 065 | 5 515 | 5 515 | 4 863 |
| Kasumimarginaal | 100,0 % | 8,7 % | 31,3 % | – | 9,3 % | -313,3 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 98 744 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 43 787 € · 44,3 %
- Omakapital 54 957 € · 55,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 44,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
IV kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jüri Krupenski
- Fin Mectec OÜ Tegelik kasusaaja
- Aurora Estate Media Consulting OÜ Tegelik kasusaaja
- Ecommerce Consulting OÜ Tegelik kasusaaja
- Attest Advisory OÜ Tegelik kasusaaja
- Speechy OÜ Juhatuse liige
- Juxtice OÜ Juhatuse liige
- Attest Management OÜ Tegelik kasusaaja
- Attest Accounting OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10024859 / 12
-
17.05.2019Muutmiskanne Ä 10024859 / 11
-
08.03.2018Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 10024859 / M11
-
09.02.2018Muutmiskanne Ä 10024859 / 10
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10024859 / 9
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10024859 / 8
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10024859 / 7
-
29.04.2015Muutmiskanne Ä 10024859 / 6
-
30.12.2014Muutmiskanne Ä 10024859 / 5
-
06.10.2014Muutmiskanne Ä 10024859 / 4
-
30.09.2014Muutmiskanne Ä 10024859 / M10
-
15.09.2010Muutmiskanne Ä 10024859 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 02.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 23.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |