osaühing DEREK
Registrisse kantud 10396985osaühing DEREK (registrikood 10396985) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2024. aasta müügitulu oli 143 379 eurot ja puhaskasum -753 eurot, bilansimaht 139 425 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rein Elias. Juhatuse liige on Rein Elias. Maksuvõlg on 963,33 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.03.1998 (28 a 7 k) · Pärnu mnt 388j, Tallinn, 11612
Registriandmed KMKR EE100257041 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100257041
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -0,5 % | 2023: -10,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,1 % | 2023: -74,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 13,1 % | 2023: 13,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2023: 0,5 |
| Müügitulu kasv | +1,2 % | 2023: +27,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +1,1 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 143 379 | 141 713 | 111 554 | 113 370 | 111 683 | 135 886 |
| Puhaskasum | -753 | -14 233 | -15 125 | -7 441 | -2 285 | 7 653 |
| Käibevara | 56 915 | 55 022 | 66 610 | 85 085 | 100 261 | 99 792 |
| Põhivara | 82 510 | 82 510 | 82 510 | 82 510 | 82 510 | 82 510 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 139 425 | 137 532 | 149 120 | 167 595 | 182 771 | 182 302 |
| Kohustised kokku | 121 166 | 118 520 | 135 876 | 139 226 | 146 961 | 143 207 |
| Omakapital | 18 259 | 19 012 | 13 244 | 28 369 | 35 810 | 39 095 |
| Kasumimarginaal | -0,5 % | -10,0 % | -13,6 % | -6,6 % | -2,0 % | 5,6 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 56 915 € · 40,8 %
- Põhivara 82 510 € · 59,2 %
- Lühiajalised kohustised 121 166 € · 86,9 %
- Omakapital 18 259 € · 13,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 86,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 59,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 655 € | 1 367 € | 0 € | 2 |
| II kv 2026 | 1 232 € | 1 059 € | 0 € | 2 |
| I kv 2026 | 2 618 € | 2 610 € | 14 437 € | 2 |
| IV kv 2025 | 1 815 € | 1 864 € | 33 165 € | 2 |
| III kv 2025 | 5 721 € | 5 995 € | 21 841 € | 4 |
| II kv 2025 | 6 904 € | 4 103 € | 36 620 € | 4 |
| I kv 2025 | 5 624 € | 4 613 € | 28 303 € | 4 |
| IV kv 2024 | 11 545 € | 8 593 € | 31 157 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 218 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 456 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 14,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 438 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 963,33 €
- 07.10.2026 390,37 €
- 29.09.2026 790,37 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku Pärnu mnt 388jL.ÕV/328346 · alates 21.10.2016
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.10.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10026574 / 9
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10026574 / 8
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10026574 / 7
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10026574 / 6
-
03.11.2010Muutmiskanne Ä 10026574 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 26574 / 4
-
04.02.2005Muutmiskanne Ä 26574 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 22.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 11.11.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |