osaühing ESVENT
Registrisse kantud 10410503osaühing ESVENT (registrikood 10410503) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine (EMTAK 71121). 2025. aasta müügitulu oli 33 200 eurot ja puhaskasum 10 450 eurot, bilansimaht 13 006 eurot. Ettevõtte ainuomanik on InnDeco studio OÜ. Juhatuse liikmed on Inna Kudrjašova, Sergei Orehhov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.05.1998 (28 a 5 k) · Kadaka tee 72a, Tallinn, 12618
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 31,5 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 80,3 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 10 450 | 0 | 0 | 0 | -2 865 | 0 | 0 |
| Käibevara | 13 006 | 2 556 | 2 556 | 1 127 | 1 127 | 2 692 | 2 692 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 700 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 006 | 2 556 | 2 556 | 1 127 | 8 827 | 2 692 | 2 692 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 000 | 0 | 0 |
| Omakapital | 13 006 | 2 556 | 2 556 | 1 127 | -173 | 2 692 | 2 692 |
| Kasumimarginaal | 31,5 % | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 006 € · 100,0 %
- Omakapital 13 006 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
71121 Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine põhitegevus 14 210 €
-
43121 Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus 8 340 €
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus 6 330 €
-
96229 Muud iluhooldused ja iluteenused 4 320 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Inna Kudrjašova
- MedPro Eesti OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- InnDeco studio OÜ Juhatuse liige
-
Galina Kudrjašova
- InnDeco studio OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
InnDeco studio OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.06.2026Muutmiskanne Ä 10028112 / 14
-
30.04.2026Muutmiskanne Ä 10028112 / 13
-
27.04.2026Muutmiskanne Ä 10028112 / 12
-
24.04.2026Osanike muutmine Ä 10028112 / M4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10028112 / 11
-
28.03.2022Muutmiskanne Ä 10028112 / 10
-
10.11.2021Muutmiskanne Ä 10028112 / 9
-
10.12.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10028112 / 8
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10028112 / 7
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10028112 / 6
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10028112 / 5
-
04.01.2012Muutmiskanne Ä 10028112 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.04.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 10.12.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |