OÜ Solness
Registrisse kantud 10412488OÜ Solness (registrikood 10412488) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Türi linn, tegevusala ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine (EMTAK 71121). 2025. aasta müügitulu oli 18 045 eurot ja puhaskasum -4 422 eurot, bilansimaht 20 298 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Piret Lai. Juhatuse liige on Piret Lai. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.03.1998 (28 a 6 k) · Paide tn 8, Türi linn, 72211
Registriandmed KMKR EE100386349 · osakapital 100 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100386349
- Osakapital
- 100 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -24,5 % | 2024: -197,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -29,5 % | 2024: -65,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,8 % | 2024: 92,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,3 | 2024: 11,2 |
| Müügitulu kasv | +182,5 % | 2024: −71,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 045 | 6 388 | 22 258 | 6 130 | 22 572 | 17 497 | 18 638 |
| Puhaskasum | -4 422 | -12 619 | 5 148 | -10 830 | 1 042 | -3 557 | -2 407 |
| Käibevara | 17 324 | 17 724 | 29 079 | 23 057 | 34 438 | 32 558 | 37 907 |
| Põhivara | 2 974 | 3 274 | 3 638 | 3 945 | 4 252 | 4 559 | 4 866 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 20 298 | 20 998 | 32 717 | 27 002 | 38 690 | 37 117 | 42 773 |
| Kohustised kokku | 5 308 | 1 586 | 686 | 119 | 978 | 447 | 2 546 |
| Omakapital | 14 990 | 19 412 | 32 031 | 26 883 | 37 712 | 36 670 | 40 227 |
| Kasumimarginaal | -24,5 % | -197,5 % | 23,1 % | -176,7 % | 4,6 % | -20,3 % | -12,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 17 324 € · 85,3 %
- Põhivara 2 974 € · 14,7 %
- Lühiajalised kohustised 5 308 € · 26,2 %
- Omakapital 14 990 € · 73,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 26,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 14,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 095 € | 1 164 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 704 € | 1 179 € | 2 500 € | 1 |
| I kv 2026 | 4 406 € | 1 210 € | 14 120 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 221 € | 1 210 € | 320 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 746 € | 1 210 € | 7 520 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 761 € | 1 210 € | 3 500 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 141 € | 1 203 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 388 € | 1 187 € | 1 480 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 365 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 388 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 746 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30028883 / 6
-
01.07.2018Muutmiskanne Ä 30028883 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30028883 / 4
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30028883 / 3
-
29.02.2016Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 30028883 / M2
-
13.04.2012Toimiku dokumentide kontroll Ä 30028883 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 28883 / 2
-
02.01.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 28267 / 4
-
02.01.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 28883
-
24.04.2002Mitteavaldatav muutmiskanne Ä 28267 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 20.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |