OÜ TABERNA
Registrisse kantud 10412732OÜ TABERNA (registrikood 10412732) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 229 958 eurot ja puhaskasum 29 298 eurot, bilansimaht 361 698 eurot. Juhatuse liige on Rein Argus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.03.1998 (28 a 6 k) · Katusepapi tn 35, Tallinn, 11412
Registriandmed KMKR EE100284292 · osakapital 25 560 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100284292
- Osakapital
- 25 560 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 12,7 % | 2024: 8,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,5 % | 2024: 5,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,4 % | 2024: 93,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 0,5 |
| Müügitulu kasv | +7,4 % | 2024: −2,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 229 958 | 214 112 | 218 621 | 186 677 | 172 040 | 168 496 | 200 075 |
| Puhaskasum | 29 298 | 18 620 | 24 094 | 12 051 | 10 587 | 18 785 | -807 |
| Käibevara | 13 568 | 11 495 | 17 453 | 17 048 | 7 312 | 9 910 | 5 402 |
| Põhivara | 348 130 | 348 130 | 348 190 | 348 549 | 348 907 | 353 766 | 356 109 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 361 698 | 359 625 | 365 643 | 365 597 | 356 219 | 363 676 | 361 511 |
| Kohustised kokku | 16 784 | 24 948 | 21 470 | 21 867 | 10 659 | 15 285 | 21 405 |
| Omakapital | 344 914 | 334 677 | 344 173 | 343 730 | 345 560 | 348 391 | 340 106 |
| Kasumimarginaal | 12,7 % | 8,7 % | 11,0 % | 6,5 % | 6,2 % | 11,1 % | -0,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 568 € · 3,8 %
- Põhivara 348 130 € · 96,2 %
- Lühiajalised kohustised 14 808 € · 4,1 %
- Pikaajalised kohustised 1 976 € · 0,5 %
- Omakapital 344 914 € · 95,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 96,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 565 € | 4 239 € | 56 355 € | 4 |
| II kv 2026 | 13 516 € | 3 205 € | 60 812 € | 4 |
| I kv 2026 | 17 606 € | 4 013 € | 67 115 € | 4 |
| IV kv 2025 | 15 337 € | 4 502 € | 53 551 € | 3 |
| III kv 2025 | 12 830 € | 4 517 € | 54 450 € | 4 |
| II kv 2025 | 8 142 € | 2 733 € | 58 114 € | 4 |
| I kv 2025 | 17 657 € | 4 218 € | 61 150 € | 4 |
| IV kv 2024 | 16 853 € | 4 959 € | 53 533 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 522 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 413 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 40,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 18 785 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 679 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Paavo Marvits
- Osaühing VILKSAT Osanik
-
Rein Argus
- Osaühing VILKSAT Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10028447 / 9
-
28.07.2020Muutmiskanne Ä 10028447 / 8
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10028447 / 7
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10028447 / 6
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10028447 / 5
-
22.11.2011Muutmiskanne Ä 10028447 / 4
-
22.06.2010Muutmiskanne Ä 10028447 / 3
-
28.02.2003Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata Ä 28447 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 22.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |