Nescotech OÜ
Registrisse kantud 10412979Nescotech OÜ (registrikood 10412979) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Peetri alevik, tegevusala masinate ja seadmete remont ning hooldus (EMTAK 33121). 2025. aasta müügitulu oli 1 522 134 eurot ja puhaskasum 217 206 eurot, bilansimaht 1 698 438 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aleksander Katajev. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Aleksander Katajev, Natalja Tararõkina. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.03.1998 (28 a 6 k) · Treiali tee 2-2, Peetri alevik, 75312
Registriandmed KMKR EE100349946 · osakapital 25 200 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100349946
- Osakapital
- 25 200 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,3 % | 2024: 15,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,5 % | 2024: 15,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,2 % | 2024: 89,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,4 | 2024: 7,1 |
| Müügitulu kasv | +10,6 % | 2024: −12,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 522 134 | 1 376 383 | 1 570 971 | 1 475 211 | 1 286 005 | 1 249 775 | 1 158 112 |
| Puhaskasum | 217 206 | 207 813 | 270 816 | 248 111 | -20 710 | 256 088 | 251 294 |
| Käibevara | 889 414 | 1 083 778 | 975 926 | 743 612 | 532 322 | 513 721 | 501 918 |
| Põhivara | 809 024 | 399 331 | 464 728 | 474 671 | 496 782 | 619 014 | 404 827 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 698 438 | 1 483 109 | 1 440 654 | 1 218 283 | 1 029 104 | 1 132 735 | 906 745 |
| Kohustised kokku | 200 084 | 151 961 | 227 319 | 155 764 | 139 696 | 152 617 | 182 715 |
| Omakapital | 1 498 354 | 1 331 148 | 1 213 335 | 1 062 519 | 889 408 | 980 118 | 724 030 |
| Kasumimarginaal | 14,3 % | 15,1 % | 17,2 % | 16,8 % | -1,6 % | 20,5 % | 21,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 889 414 € · 52,4 %
- Põhivara 809 024 € · 47,6 %
- Lühiajalised kohustised 200 084 € · 11,8 %
- Omakapital 1 498 354 € · 88,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 47,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
33121 Masinate ja seadmete remont ning hooldus põhitegevus 919 833 €
-
46859 Muude keemiatoodete hulgimüük 270 300 €
-
46621 Tööpinkide hulgimüük 114 372 €
-
46649 Muude masinate ja seadmete hulgimüük 101 979 €
-
33151 Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus 98 414 €
-
78101 Tööhõiveagentuuride tegevus 17 236 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 65 076 € | 34 533 € | 350 802 € | 7 |
| II kv 2026 | 75 371 € | 38 063 € | 340 957 € | 5 |
| I kv 2026 | 86 520 € | 49 424 € | 376 297 € | 6 |
| IV kv 2025 | 117 273 € | 44 781 € | 587 572 € | 7 |
| III kv 2025 | 79 425 € | 41 788 € | 399 831 € | 7 |
| II kv 2025 | 90 710 € | 44 556 € | 437 416 € | 7 |
| I kv 2025 | 96 865 € | 48 946 € | 455 925 € | 7 |
| IV kv 2024 | 81 122 € | 41 321 € | 418 502 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 21 692 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 11 511 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 53,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 116 934 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 162 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Natalja Tararõkina
- Belterra OÜ Tegelik kasusaaja
- MCC Nesco Group OÜ Juhatuse liige
- NB SERVICE OÜ Tegelik kasusaaja
-
Aleksander Katajev
- Belterra OÜ Tegelik kasusaaja
- MCC Nesco Group OÜ Tegelik kasusaaja
- NB SERVICE OÜ Juhatuse liige
- Värsi 53 garaažiühistu Juhatuse liige
- Fixel Technologies OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Belterra OÜ | 50 % | 1 500 € | 01.09.2023 | 803 075 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Belterra OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 17. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 31 029 €
- 23. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 1 498 354 €
- 28. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 217 448 €
- 32. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 14,3 %
- 35. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 1 698 438 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10023696 / 17
-
27.01.2023Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10023696 / 16
-
11.02.2020Muutmiskanne Ä 10023696 / 15
-
17.12.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10023696 / 14
-
12.06.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10023696 / 13
-
04.06.2018Muutmiskanne Ä 10023696 / 12
-
29.03.2018Muutmiskanne Ä 10023696 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10023696 / 10
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10023696 / 9
-
27.07.2017Ümberkujundamiskanne Ä 10023696 / 8
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10023696 / 7
-
29.04.2011Toimiku dokumentide kontroll Ä 10023696 / M3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |