OÜ Termex
Registrisse kantud 10413016OÜ Termex (registrikood 10413016) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus (EMTAK 43221). 2025. aasta müügitulu oli 55 879 eurot ja puhaskasum -5 676 eurot, bilansimaht 26 696 eurot. Juhatuse liikmed on Viljo Kaul, Kristo Kaul. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.03.1998 (28 a 6 k) · N. von Glehni tn 34a, Tallinn, 11614
Registriandmed KMKR EE100069815 · osakapital 4 792 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100069815
- Osakapital
- 4 792 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -10,2 % | 2024: 1,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -26,8 % | 2024: 3,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,3 % | 2024: 73,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,3 | 2024: 4,4 |
| Müügitulu kasv | −30,0 % | 2024: +41,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 55 879 | 79 823 | 56 521 | 51 646 | 61 768 | 37 516 | 40 627 |
| Puhaskasum | -5 676 | 919 | 17 635 | -675 | 307 | -521 | 1 515 |
| Käibevara | 22 163 | 30 364 | 35 168 | 22 480 | 17 912 | 18 517 | 19 608 |
| Põhivara | 4 533 | 6 133 | 0 | 2 500 | 3 781 | 5 124 | 6 510 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 26 696 | 36 497 | 35 168 | 24 980 | 21 693 | 23 641 | 26 118 |
| Kohustised kokku | 5 528 | 9 653 | 9 243 | 16 689 | 12 727 | 14 982 | 16 938 |
| Omakapital | 21 168 | 26 844 | 25 925 | 8 291 | 8 966 | 8 659 | 9 180 |
| Kasumimarginaal | -10,2 % | 1,2 % | 31,2 % | -1,3 % | 0,5 % | -1,4 % | 3,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 22 163 € · 83,0 %
- Põhivara 4 533 € · 17,0 %
- Lühiajalised kohustised 5 134 € · 19,2 %
- Pikaajalised kohustised 394 € · 1,5 %
- Omakapital 21 168 € · 79,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 20,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 17,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 818 € | 268 € | 12 934 € | 1 |
| II kv 2026 | 426 € | 268 € | 19 030 € | 1 |
| I kv 2026 | 748 € | 626 € | 32 507 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 500 € | 984 € | 38 102 € | 2 |
| III kv 2025 | 2 186 € | 1 341 € | 7 871 € | 2 |
| II kv 2025 | 2 690 € | 1 341 € | 14 191 € | 2 |
| I kv 2025 | 2 149 € | 1 281 € | 14 334 € | 2 |
| IV kv 2024 | 2 145 € | 824 € | 47 237 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 273 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 89 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 32,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 311 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 172 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Viljo Kaul
- EESTI KÜLMALIIT Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Inseneride Meeskoor Tegelik kasusaaja
- COOLTERM OÜ Osanik
- CW & A OÜ Juhatuse liige
-
Kristo Kaul
- Opticate OÜ Tegelik kasusaaja
- Solentre OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemN. von Glehni tn 34a, Tallinn, 11614
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 671 | 856 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Alutaguse Hoolekeskus · maksed 1 671 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10028466 / 13
-
10.01.2023Muutmiskanne Ä 10028466 / 12
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10028466 / 11
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10028466 / 10
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10028466 / 9
-
14.01.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10028466 / 8
-
27.01.2012Muutmiskanne Ä 10028466 / 7
-
22.12.2011Muutmiskanne Ä 10028466 / M8
-
04.01.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 28466 / 6
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 28466 / 5
-
22.04.2008Muutmiskanne Ä 28466 / 4
-
16.04.2008Muutmiskanne Ä 28466 / M7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 14.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 23.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |