Osaühing Antamo

Registrisse kantud 10416635
☆ Jälgi

Osaühing Antamo (registrikood 10416635) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Saue linn, tegevusala mootorsõidukite jaemüük (EMTAK 47811). 2025. aasta müügitulu oli 136 814 eurot ja puhaskasum 4 707 eurot, bilansimaht 267 013 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 23.03.1998 (28 a 6 k) · Lati tn 4, Saue linn, 76506

Müügitulu 2025
137 tuh €
↑ +129 % vs 2024
Puhaskasum 2025
4 707 €
↑ +110 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
1
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE100974159 · osakapital 6 391 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE100974159
Osakapital
6 391 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 14.05.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Mootorsõidukite jaemüük
EMTAK 47811
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
267 013 €
↓ −14 % vs 2024
Omakapital 2025
164 521 €
↑ +2,9 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-500k0500k1M1,5M2M2,5M3M2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal 3,4 % 2024: -80,1 %
Omakapitali tootlus (ROE) 2,9 % 2024: -30,0 %
Omakapitali osakaal varadest 61,6 % 2024: 51,6 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 0,4 2024: 0,2
Müügitulu kasv +129,0 % 2024: −87,1 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) −38,7 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 136 814 59 746 462 691 2 704 172 2 168 980 1 574 525 783 333
Puhaskasum 4 707 -47 881 -218 498 170 200 24 862 33 549 3 176
Käibevara 38 800 27 441 52 024 330 938 117 280 208 125 61 937
Põhivara 228 213 282 299 282 299 301 263 312 886 174 978 184 801
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 267 013 309 740 334 323 632 201 430 166 383 103 246 738
Kohustised kokku 102 492 149 926 126 628 206 008 174 173 151 972 49 156
Omakapital 164 521 159 814 207 695 426 193 255 993 231 131 197 582
Kasumimarginaal 3,4 % -80,1 % -47,2 % 6,3 % 1,1 % 2,1 % 0,4 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 267 013 €
  • Käibevara 38 800 € · 14,5 %
  • Põhivara 228 213 € · 85,5 %
Rahastus 267 013 €
  • Lühiajalised kohustised 102 492 € · 38,4 %
  • Omakapital 164 521 € · 61,6 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 0,4
Kohustised ÷ bilansimaht 38,4 %
Põhivara osakaal bilansimahust 85,5 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Müügitulu tegevusalade lõikes 2025

  • 47811 Mootorsõidukite jaemüük põhitegevus 135 114 €
  • 49411 Kaubavedu maanteel 1 700 €

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
2 959 €
↓ −11 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
1
2025: 1 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
02,5k5k7,5kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

025k50k75kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 2 959 € 1 871 € 20 256 € 1
II kv 2026 3 329 € 1 871 € 13 329 € 1
I kv 2026 6 296 € 1 950 € 63 898 € 1
IV kv 2025 3 381 € 2 109 € 17 189 € 1
III kv 2025 5 743 € 2 109 € 38 934 € 1
II kv 2025 3 654 € 2 109 € 24 166 € 2
I kv 2025 2 844 € 2 072 € 21 237 € 2
IV kv 2024 2 552 € 1 999 € 19 827 € 2

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)986 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)624 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest63,2 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive14,6 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)6 752 €
Hinnanguline keskmine brutopalk1 199 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Aivar Anton
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 23.03.1998

Tegelikud kasusaajad

Aivar Anton
Otsene osalus · Eesti · alates 30.10.2018

Osanikud

Piret Semjonov
6 391 € · 100 % · ainuomand · alates 01.09.2023

Isikute teised ettevõtted

Osalused teistes ettevõtetes (1)

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.

Ettevõte Osalus Nimiväärtus Alates Müügitulu
Estonian Ammunition Production OÜ 30 % 0 € 02.09.2023 0 €2025

Kontserni puu

Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)

Osalused ja nende osalused (1)

Skeem
30 %Osaühing AntamoOsaühing AntamoEstonian Ammunition P…Estonian Ammunition Production OÜ

Omandistruktuuri metoodika →

Lati tn 4, Saue linn, 76506

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026
Kontsern
Kuulub kontserni (1 ettevõtet)
Allikas: äriregistri osanike kanded · 15.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 10028627 / 7
  • 17.01.2018
    Muutmiskanne Ä 10028627 / 6
  • 06.12.2017
    Muutmiskanne Ä 10028627 / 5
  • 07.11.2017
    Muutmiskanne Ä 10028627 / 4
  • 29.06.2011
    Muutmiskanne Ä 10028627 / 3
  • 24.05.2011
    Muutmiskanne Ä 10028627 / M1
  • 03.12.2008
    Muutmiskanne Ä 28627 / 2

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 14.05.2026 Mikroettevõtja
2024 14.04.2025 Väikeettevõtja
2023 17.04.2024 Väikeettevõtja
2022 13.04.2023 Väikeettevõtja
2021 18.05.2022 Väikeettevõtja
2020 15.04.2021 Väikeettevõtja
2019 22.04.2020 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2011 – –
2010 – –
2009 – –
2008 – –
2007 – –
2006 – –
2005 – –
2004 – –
2003 – –
2002 – –
2001 – –
2000 – –
1999 – –