Osaühing Arvika
Registrisse kantud 10418924Osaühing Arvika (registrikood 10418924) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mootorsõidukite jaemüük (EMTAK 47811). 2024. aasta müügitulu oli 37 127 eurot ja puhaskasum 86 114 eurot, bilansimaht 122 737 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jaanus Vink. Juhatuse liige on Jaanus Vink. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.03.1998 (28 a 6 k) · Rannamõisa tee 36, Tallinn, 13516
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 231,9 % | 2023: 0,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 90,0 % | 2023: 0,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,0 % | 2023: 6,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,5 | 2023: 16,7 |
| Müügitulu kasv | −80,7 % | 2023: +1 286,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +38,8 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 37 127 | 192 139 | 13 854 | 16 794 | 7 256 | 7 200 |
| Puhaskasum | 86 114 | 27 | -19 709 | -103 910 | -5 055 | -6 294 |
| Käibevara | 122 737 | 103 927 | 111 635 | 109 852 | 189 705 | 190 102 |
| Põhivara | 0 | 36 297 | 0 | 0 | 29 660 | 33 660 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 122 737 | 140 224 | 111 635 | 109 852 | 219 365 | 223 762 |
| Kohustised kokku | 27 035 | 130 636 | 102 074 | 80 582 | 86 185 | 85 527 |
| Omakapital | 95 702 | 9 588 | 9 561 | 29 270 | 133 180 | 138 235 |
| Kasumimarginaal | 231,9 % | 0,0 % | -142,3 % | -618,7 % | -69,7 % | -87,4 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 122 737 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 27 035 € · 22,0 %
- Omakapital 95 702 € · 78,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 22,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 117 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 135 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 671 € | 0 € | 943 € | 0 |
| II kv 2025 | 90 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 663 € | 0 € | 13 407 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 4 046 € | 0 € | 7 615 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRannamõisa tee 36, Tallinn, 13516
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.10.2024Muutmiskanne Ä 10028827 / 12
-
01.04.2024Muutmiskanne Ä 10028827 / 11
-
27.03.2024Muutmiskanne Ä 10028827 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10028827 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10028827 / 8
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10028827 / 7
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10028827 / 6
-
23.01.2012Muutmiskanne Ä 10028827 / 5
-
03.08.2010Muutmiskanne Ä 10028827 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 24.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |