osaühing Renolin
Registrisse kantud 10418953osaühing Renolin (registrikood 10418953) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -2 249 eurot, bilansimaht 4 809 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Heino Koppel. Juhatuse liige on Heino Koppel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.03.1998 (28 a 6 k) · Metsa tn 26, Tallinn, 11618
Registriandmed KMKR EE100364905 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100364905
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 21,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -46,8 % | 2024: 19,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 99,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 239,2 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −54,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 21 128 | 46 032 | 31 772 | 20 329 | 15 850 | 54 993 |
| Puhaskasum | -2 249 | 4 573 | 18 301 | 1 153 | 3 195 | -3 492 | 21 099 |
| Käibevara | 3 426 | 21 766 | 82 606 | 63 451 | 62 015 | 57 867 | 61 372 |
| Põhivara | 1 383 | 1 383 | 1 383 | 2 127 | 2 127 | 3 039 | 3 039 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 809 | 23 149 | 83 989 | 65 578 | 64 142 | 60 906 | 64 411 |
| Kohustised kokku | 0 | 91 | 1 359 | 1 394 | 1 112 | 1 071 | 1 084 |
| Omakapital | 4 809 | 23 058 | 82 630 | 64 184 | 63 030 | 59 835 | 63 327 |
| Kasumimarginaal | – | 21,6 % | 39,8 % | 3,6 % | 15,7 % | -22,0 % | 38,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 426 € · 71,2 %
- Põhivara 1 383 € · 28,8 %
- Omakapital 4 809 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 28,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 € | 0 € | 173 € | 0 |
| II kv 2026 | 50 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 50 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 50 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 16 000 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 368 € | 334 € | 1 330 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 58 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10024420 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10024420 / 5
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10024420 / 4
-
09.06.2015Muutmiskanne Ä 10024420 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 24420 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 20.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 09.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 28.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |