Aktsiaselts Benefit
Registrisse kantud 10428992Aktsiaselts Benefit (registrikood 10428992) on 1998. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tallinn, tegevusala muude keemiatoodete hulgimüük (EMTAK 46859). 2025. aasta müügitulu oli 11 130 698 eurot ja puhaskasum 351 186 eurot, bilansimaht 4 884 627 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Sulev Narusk, Neil-Peeter Sarevet, Raul Vello. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.04.1998 (28 a 6 k) · Härgmäe tn 22, Tallinn, 13525
Registriandmed KMKR EE100430758 · osakapital 25 664 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100430758
- Osakapital
- 25 664 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Muude keemiatoodete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,2 % | 2024: 3,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,4 % | 2024: 13,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,8 % | 2024: 44,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | +12,8 % | 2024: +38,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +18,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 130 698 | 9 865 805 | 7 131 188 | 7 365 568 | 5 856 485 | 4 861 644 | 3 982 019 |
| Puhaskasum | 351 186 | 297 317 | 338 378 | 450 941 | 75 420 | 123 418 | 74 355 |
| Käibevara | 4 092 326 | 4 163 115 | 2 997 001 | 2 752 991 | 2 081 146 | 1 832 177 | 2 114 833 |
| Põhivara | 792 301 | 627 144 | 701 406 | 820 295 | 742 080 | 771 114 | 390 795 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 884 627 | 4 790 259 | 3 698 407 | 3 573 286 | 2 823 226 | 2 603 291 | 2 505 628 |
| Kohustised kokku | 2 599 886 | 2 648 970 | 1 720 321 | 1 786 257 | 1 447 111 | 1 241 496 | 1 237 224 |
| Omakapital | 2 284 741 | 2 141 289 | 1 978 086 | 1 787 029 | 1 376 115 | 1 361 795 | 1 268 404 |
| Kasumimarginaal | 3,2 % | 3,0 % | 4,7 % | 6,1 % | 1,3 % | 2,5 % | 1,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 092 326 € · 83,8 %
- Põhivara 792 301 € · 16,2 %
- Lühiajalised kohustised 2 599 886 € · 53,2 %
- Omakapital 2 284 741 € · 46,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 53,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 16,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 481 667 € | 216 277 € | 2 858 788 € | 34 |
| II kv 2026 | 468 020 € | 216 707 € | 3 721 497 € | 36 |
| I kv 2026 | 695 296 € | 249 219 € | 4 950 773 € | 37 |
| IV kv 2025 | 574 359 € | 204 603 € | 4 952 545 € | 37 |
| III kv 2025 | 762 770 € | 179 940 € | 4 405 573 € | 34 |
| II kv 2025 | 429 710 € | 177 581 € | 3 732 767 € | 33 |
| I kv 2025 | 441 436 € | 195 081 € | 2 826 435 € | 29 |
| IV kv 2024 | 577 059 € | 167 983 € | 4 438 204 € | 30 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 160 556 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 72 092 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 44,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 952 929 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 078 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Sulev Narusk
- FenderNet OÜ Juhatuse liige
- Carsystem Estonia OÜ Juhatuse liige
- Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liit Juhatuse liige
- JÕGISOO KARDIKLUBI Juhatuse liige
- Osaühing IS Systems Tegelik kasusaaja
- OÜ Benefit Partners Tegelik kasusaaja
-
Neil-Peeter Sarevet
- Carsystem Estonia OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ TIRITAMM Osanik
- OÜ Benefit Partners Juhatuse liige
-
Marko Mikkus
- Magneeto OÜ Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Carsystem Estonia OÜ | 100 % | 2 556 € | 01.09.2023 | 400 099 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Carsystem Estonia OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 17. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Kaubandus (EMTAK 46) 7 tk
- 30. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 4 tk
- 30. Suurimad juhatused · Kaubandus (EMTAK 46) 4 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 206 146 | 270 681 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · maksed 123 919 €
- AS Tallinna Linnatransport · maksed 68 790 €
- Tallinna Tehnikakõrgkool · maksed 4 987 €
- Tallinna Tehnoloogiakolledž · maksed 3 098 €
- Viljandi Kutseõppekeskus · maksed 2 275 €
- Rakvere Ametikool · maksed 1 456 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 08.07.2024 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubBenefit AS pakub autoremondi ettevõtetele terviklahendust neljas valdkonnas — keretöökoda, värvitöökoda, hooldustöökoda ning pesula ja detailing.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.10.2026Kommertspandi avamiskanne K 10024459 / 16
-
09.04.2026Muutmiskanne Ä 10024459 / 15
-
09.03.2026Muutmiskanne Ä 10024459 / 14
-
16.01.2026Muutmiskanne Ä 10024459 / M4
-
07.02.2023Kommertspandi avamiskanne K 10024459 / 12
-
07.02.2023Kommertspandi muutmiskanne K 10024459 / 13
-
13.10.2020Muutmiskanne Ä 10024459 / 11
-
16.07.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10024459 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10024459 / 9
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10024459 / 8
-
19.06.2014Kommertspandi avamiskanne K 10024459 / 7
-
26.02.2014Muutmiskanne Ä 10024459 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 06.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 10.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |