Osaühing SOFDATA
Registrisse kantud 10432462Osaühing SOFDATA (registrikood 10432462) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 382 872 eurot ja puhaskasum 133 685 eurot, bilansimaht 165 661 eurot. Juhatuse liige on David Ponetajev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.04.1998 (28 a 5 k) · Lodjapuu tee 121, Tallinn, 12113
Registriandmed KMKR EE100152609 · osakapital 2 892 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100152609
- Osakapital
- 2 892 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 34,9 % | 2024: -146,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 82,2 % | 2024: -592,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,2 % | 2024: 16,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 54,5 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | +226,1 % | 2024: −77,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 382 872 | 117 405 | 517 331 | 302 579 | 153 941 | 206 969 | 344 520 |
| Puhaskasum | 133 685 | -171 641 | 126 405 | 8 049 | -37 804 | 40 003 | 9 759 |
| Käibevara | 164 093 | 174 801 | 346 366 | 129 272 | 157 145 | 203 714 | 160 676 |
| Põhivara | 1 568 | 3 177 | 3 807 | 5 383 | 8 017 | 8 555 | 12 945 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 165 661 | 177 978 | 350 173 | 134 655 | 165 162 | 212 269 | 173 621 |
| Kohustised kokku | 3 012 | 149 014 | 118 605 | 29 492 | 5 548 | 14 851 | 16 206 |
| Omakapital | 162 649 | 28 964 | 231 568 | 105 163 | 159 614 | 197 418 | 157 415 |
| Kasumimarginaal | 34,9 % | -146,2 % | 24,4 % | 2,7 % | -24,6 % | 19,3 % | 2,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 164 093 € · 99,1 %
- Põhivara 1 568 € · 0,9 %
- Lühiajalised kohustised 3 012 € · 1,8 %
- Omakapital 162 649 € · 98,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 54,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 804 € | 4 361 € | 45 993 € | 3 |
| II kv 2026 | 10 349 € | 6 831 € | 83 713 € | 3 |
| I kv 2026 | 6 763 € | 6 779 € | 15 600 € | 3 |
| IV kv 2025 | 13 939 € | 6 892 € | 78 727 € | 3 |
| III kv 2025 | 10 159 € | 6 810 € | 135 972 € | 3 |
| II kv 2025 | 7 318 € | 6 830 € | 98 699 € | 3 |
| I kv 2025 | 13 159 € | 8 164 € | 283 335 € | 3 |
| IV kv 2024 | 6 097 € | 5 558 € | 46 427 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 935 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 454 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 75,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 15 331 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 932 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andrius Valeika
- Osaühing Metak Juhatuse liige
- Copypaste OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLodjapuu tee 121, Tallinn, 12113
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10023866 / 11
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10023866 / 10
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10023866 / 9
-
22.06.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10023866 / 8
-
27.02.2012Muutmiskanne Ä 10023866 / 7
-
29.12.2011Muutmiskanne Ä 10023866 / M7
-
06.12.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10023866 / 6
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 23866 / 5
-
18.02.2008Muutmiskanne Ä 23866 / 4
-
07.12.2007Muutmiskanne Ä 23866 / M6
-
30.11.2007Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 23866 / M5
-
01.11.2007Muutmiskanne Ä 23866 / M4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |