Osaühing Becis
Registrisse kantud 10443744Osaühing Becis (registrikood 10443744) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Kalda küla, tegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). 2025. aasta müügitulu oli 62 852 eurot ja puhaskasum 4 159 eurot, bilansimaht 75 542 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Luule Kalda. Juhatuse liikmed on Luule Kalda, Raivo Kalda. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.06.1998 (28 a 4 k) · Kalda küla, 86404
Registriandmed KMKR EE100159932 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100159932
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsamajandust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,6 % | 2024: 50,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,5 % | 2024: 27,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,6 % | 2024: 97,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 185,1 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +65,4 % | 2024: −24,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +100,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 62 852 | 38 000 | 50 000 | 2 120 | 2 118 | 1 927 | 0 |
| Puhaskasum | 4 159 | 19 200 | 30 986 | -11 575 | -7 280 | -4 938 | -7 729 |
| Käibevara | 61 827 | 59 523 | 40 066 | 14 320 | 23 177 | 28 230 | 31 421 |
| Põhivara | 13 715 | 13 429 | 9 447 | 4 545 | 5 197 | 7 163 | 9 129 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 75 542 | 72 952 | 49 513 | 18 865 | 28 374 | 35 393 | 40 550 |
| Kohustised kokku | 334 | 0 | 413 | 601 | 500 | 239 | 458 |
| Omakapital | 75 208 | 71 049 | 49 100 | 18 264 | 27 874 | 35 154 | 40 092 |
| Kasumimarginaal | 6,6 % | 50,5 % | 62,0 % | -546,0 % | -343,7 % | -256,3 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 61 827 € · 81,8 %
- Põhivara 13 715 € · 18,2 %
- Lühiajalised kohustised 334 € · 0,4 %
- Omakapital 75 208 € · 99,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 185,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 18,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
02401 Metsamajandust abistavad tegevused põhitegevus 62 815 €
-
81301 Maastiku hooldus ja korrashoid 37 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 992 € | 0 |
| II kv 2026 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 148 € | 83 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 183 € | 878 € | 37 € | 0 |
| II kv 2025 | 6 437 € | 878 € | 62 815 € | 1 |
| I kv 2025 | 745 € | 807 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 204 € | 221 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 664 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKalda küla, 86404
Aadress ei ole seotud Adre aadressilehega.
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubbecis.ee · veebileht ei vastanud 20.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30009764 / 11
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 30009764 / 10
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30009764 / 9
-
19.06.2012Muutmiskanne Ä 30009764 / 8
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 9764 / 7
-
22.04.2008Muutmiskanne Ä 9764 / 6
-
27.09.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 9764 / M3
-
02.03.2004Muutmiskanne Ä 9764 / 5
-
28.01.2004Muutmiskanne Ä 9764 / 4
-
02.12.2003Toimiku dokumentide kontroll Ä 9764 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |