OÜ Reminet
Registrisse kantud 10447156OÜ Reminet (registrikood 10447156) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Iru küla, tegevusala arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus (EMTAK 62202). 2025. aasta müügitulu oli 263 213 eurot ja puhaskasum -36 312 eurot, bilansimaht 194 810 eurot. Juhatuse liikmed on Kaia Kirs, Mihkel Metsala. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.05.1998 (28 a 5 k) · Iru tee 5, Iru küla
Registriandmed KMKR EE100579088 · osakapital 5 120 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100579088
- Osakapital
- 5 120 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -13,8 % | 2024: -15,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -30,0 % | 2024: -21,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,2 % | 2024: 38,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | +18,1 % | 2024: −62,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 263 213 | 222 964 | 586 764 | 216 699 | 187 032 | 139 295 | 127 095 |
| Puhaskasum | -36 312 | -33 511 | 128 268 | 3 997 | 7 831 | 24 203 | 10 905 |
| Käibevara | 192 555 | 408 123 | 558 128 | 113 076 | 113 581 | 106 261 | 64 649 |
| Põhivara | 2 255 | 3 462 | 1 590 | 2 968 | 4 553 | 5 297 | 3 215 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 194 810 | 411 585 | 559 718 | 116 044 | 118 134 | 111 558 | 67 864 |
| Kohustised kokku | 73 717 | 254 180 | 368 802 | 53 396 | 59 483 | 60 738 | 41 247 |
| Omakapital | 121 093 | 157 405 | 190 916 | 62 648 | 58 651 | 50 820 | 26 617 |
| Kasumimarginaal | -13,8 % | -15,0 % | 21,9 % | 1,8 % | 4,2 % | 17,4 % | 8,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 192 555 € · 98,8 %
- Põhivara 2 255 € · 1,2 %
- Lühiajalised kohustised 73 717 € · 37,8 %
- Omakapital 121 093 € · 62,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 37,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 22 356 € | 8 480 € | 108 763 € | 3 |
| II kv 2026 | 12 349 € | 7 225 € | 41 989 € | 4 |
| I kv 2026 | 16 948 € | 12 635 € | 41 607 € | 4 |
| IV kv 2025 | 16 908 € | 13 924 € | 36 973 € | 4 |
| III kv 2025 | 31 470 € | 16 193 € | 114 119 € | 3 |
| II kv 2025 | 16 405 € | 13 292 € | 42 163 € | 4 |
| I kv 2025 | 24 239 € | 12 565 € | 65 773 € | 4 |
| IV kv 2024 | 26 064 € | 16 367 € | 28 021 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 452 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 827 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 37,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 36 254 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 812 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kaia Kirs
- MTÜ Digitaalehitus Juhatuse liige
- OSAÜHING SIIDITEE Tegelik kasusaaja
- Dispetšer OÜ Tegelik kasusaaja
- Urbanage OÜ Osanik
- MinuOS Technologies OÜ Osanik
- BRUCE Platform OÜ Osanik
- Mihkel Metsala
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemIru tee 5, Iru küla
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 9 000 |
| Müük avalikule sektorile | 45 917 | 33 596 |
| Toetused kokku | 0 | 9 000 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Strateegiakeskus · maksed 44 683 €
- Võru Linnavalitsus · maksed 1 234 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 381 624 € ilma raamlepinguteta-
Eesti Kunstiakadeemia · 31.08.2023
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10028462 / 11
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10028462 / 10
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10028462 / 9
-
23.07.2013Muutmiskanne Ä 10028462 / 8
-
26.06.2013Muutmiskanne Ä 10028462 / M3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 28462 / 7
-
28.03.2005Muutmiskanne Ä 28462 / 6
-
01.04.2004Muutmiskanne Ä 28462 / 5
-
29.04.2002Mitteavaldatav muutmiskanne Ä 28462 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 06.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |