Osaühing KATKERA
Registrisse kantud 10455374Osaühing KATKERA (registrikood 10455374) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Anija küla, tegevusala muu mujal liigitamata teenindus (EMTAK 9699). 2025. aasta müügitulu oli 285 515 eurot ja puhaskasum 27 474 eurot, bilansimaht 269 713 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marek Suik. Juhatuse liige on Marek Suik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.05.1998 (28 a 4 k) · Katkera, Anija küla, 74411
Registriandmed KMKR EE101000530 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101000530
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata teenindus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,6 % | 2024: -9,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,5 % | 2024: -11,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,4 % | 2024: 91,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,1 | 2024: 7,1 |
| Müügitulu kasv | +4,1 % | 2024: −41,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −1,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 285 515 | 274 247 | 466 935 | 468 520 | 492 067 | 314 356 | 420 250 |
| Puhaskasum | 27 474 | -26 426 | 37 168 | 54 158 | 81 551 | 12 061 | 54 738 |
| Käibevara | 160 967 | 151 628 | 252 983 | 181 994 | 202 263 | 143 919 | 115 217 |
| Põhivara | 108 746 | 96 131 | 91 407 | 133 079 | 89 010 | 84 243 | 120 415 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 269 713 | 247 759 | 344 390 | 315 073 | 291 273 | 228 162 | 235 632 |
| Kohustised kokku | 31 259 | 21 392 | 71 256 | 54 336 | 66 174 | 66 065 | 73 239 |
| Omakapital | 238 454 | 226 367 | 273 134 | 260 737 | 225 099 | 162 097 | 162 393 |
| Kasumimarginaal | 9,6 % | -9,6 % | 8,0 % | 11,6 % | 16,6 % | 3,8 % | 13,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 160 967 € · 59,7 %
- Põhivara 108 746 € · 40,3 %
- Lühiajalised kohustised 31 259 € · 11,6 %
- Omakapital 238 454 € · 88,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 40,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
9699 Muu mujal liigitamata teenindus põhitegevus 207 796 €
-
37001 Kanalisatsioon ja heitveekäitlus 33 740 €
-
43999 Muud eriehitustööd 26 830 €
-
52219 Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad 14 189 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 2 960 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 831 € | 2 916 € | 53 821 € | 3 |
| II kv 2026 | 5 826 € | 2 470 € | 56 679 € | 3 |
| I kv 2026 | 10 421 € | 2 618 € | 58 606 € | 2 |
| IV kv 2025 | 15 607 € | 8 283 € | 67 301 € | 2 |
| III kv 2025 | 14 548 € | 6 234 € | 93 748 € | 3 |
| II kv 2025 | 10 207 € | 5 107 € | 77 351 € | 3 |
| I kv 2025 | 6 609 € | 5 192 € | 90 347 € | 2 |
| IV kv 2024 | 11 124 € | 6 174 € | 68 973 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 277 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 972 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 42,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 17 940 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 623 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marek Suik
- Anija vald, Lehtmetsa küla, Kose mnt 30 korteriühistu Juhatuse liige
- Anija vald, Lehtmetsa küla, Kose mnt 34 korteriühistu Juhatuse liige
- Anija vald, Kehra linn, Keskuse tn 5 korteriühistu Juhatuse liige
- OÜ Lillevee Talu Osanik
- MTÜ Anija-Kuusemäe külaselts Juhatuse liige
- GARAAŽIÜHISTU JAGAJA Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineJÄ/334197 · alates 27.01.2020
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 10 569 | 58 727 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Anija Vallavalitsus · maksed 6 085 €
- Raasiku Vallavalitsus · maksed 3 010 €
- SA Anija Valla Spordimaailm · maksed 1 344 €
- SA Anija Mõisa Haldus · maksed 130 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10025147 / 10
-
12.08.2020Muutmiskanne Ä 10025147 / 9
-
01.11.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10025147 / 8
-
04.10.2018Muutmiskanne Ä 10025147 / 7
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 10025147 / 6
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10025147 / 5
-
02.01.2012Muutmiskanne Ä 10025147 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 25147 / 3
-
12.03.2008Muutmiskanne Ä 25147 / 2
-
27.02.2008Muutmiskanne Ä 25147 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 21.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |
| 1995 | – | – |