Osaühing PROFOUS
Registrisse kantud 10465757Osaühing PROFOUS (registrikood 10465757) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Saue linn, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 58 555 eurot ja puhaskasum 270 eurot, bilansimaht 7 727 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sulev Aunpu. Juhatuse liige on Sulev Aunpu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.07.1998 (28 a 3 k) · Sooja tn 5, Saue linn, 76505
Registriandmed KMKR EE100330382 · osakapital 105 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100330382
- Osakapital
- 105 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,5 % | 2024: -3,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,3 % | 2024: -43,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,2 % | 2024: 70,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | −0,6 % | 2024: −6,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 58 555 | 58 899 | 63 273 | 55 904 | 54 259 | 50 113 | 51 505 |
| Puhaskasum | 270 | -2 119 | -57 | 1 245 | -29 | -147 | -2 971 |
| Käibevara | 4 389 | 3 569 | 7 377 | 7 784 | 6 480 | 6 428 | 6 377 |
| Põhivara | 3 338 | 3 338 | 1 748 | 1 748 | 1 748 | 1 748 | 1 748 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 727 | 6 907 | 9 125 | 9 532 | 8 228 | 8 176 | 8 125 |
| Kohustised kokku | 2 610 | 2 060 | 2 159 | 2 509 | 2 450 | 2 369 | 2 171 |
| Omakapital | 5 117 | 4 847 | 6 966 | 7 023 | 5 778 | 5 807 | 5 954 |
| Kasumimarginaal | 0,5 % | -3,6 % | -0,1 % | 2,2 % | -0,1 % | -0,3 % | -5,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 389 € · 56,8 %
- Põhivara 3 338 € · 43,2 %
- Lühiajalised kohustised 2 610 € · 33,8 %
- Omakapital 5 117 € · 66,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 33,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 43,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 824 € | 1 815 € | 14 510 € | 2 |
| II kv 2026 | 3 193 € | 1 815 € | 16 253 € | 2 |
| I kv 2026 | 2 481 € | 1 790 € | 11 589 € | 2 |
| IV kv 2025 | 3 163 € | 1 812 € | 17 896 € | 2 |
| III kv 2025 | 2 663 € | 1 740 € | 12 513 € | 2 |
| II kv 2025 | 2 812 € | 1 740 € | 15 921 € | 2 |
| I kv 2025 | 2 565 € | 1 743 € | 12 042 € | 2 |
| IV kv 2024 | 2 105 € | 1 782 € | 15 308 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 941 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 605 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 64,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 837 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 582 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.07.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10025974 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10025974 / 8
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 10025974 / 7
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10025974 / 6
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10025974 / 5
-
28.03.2012Muutmiskanne Ä 10025974 / 4
-
21.12.2011Muutmiskanne Ä 10025974 / M5
-
06.07.2009Muutmiskanne Ä 25974 / 3
-
02.10.2007Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 25974 / M4
-
16.02.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 25974 / M3
-
27.09.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 25974 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1995 | – | – |