OÜ SINIMETS
Registrisse kantud 10472585OÜ SINIMETS (registrikood 10472585) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 3 226 eurot ja puhaskasum -11 303 eurot, bilansimaht 298 891 eurot. Juhatuse liige on Omanikukonto: IMRE Viilukas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.09.1998 (28 a 1 k) · Vanemuise tn 64, Tartu linn, 50410
Registriandmed KMKR EE100047222 · osakapital 2 550 € · majandusaasta 01.04–31.03
- KMKR number
- EE100047222
- Osakapital
- 2 550 €
- Majandusaasta
- 01.04 – 31.03
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -350,4 % | 2024: -125,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,0 % | 2024: -4,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,6 % | 2024: 96,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,6 | 2024: 4,5 |
| Müügitulu kasv | −67,2 % | 2024: −57,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −30,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 226 | 9 837 | 23 057 | 21 935 | 20 500 | 20 280 | 11 600 |
| Puhaskasum | -11 303 | -12 319 | -1 214 | -19 413 | -12 399 | 3 243 | 2 525 |
| Käibevara | 47 121 | 54 053 | 66 753 | 69 071 | 89 776 | 92 716 | 88 331 |
| Põhivara | 251 770 | 255 237 | 252 794 | 252 283 | 249 579 | 250 622 | 252 048 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 298 891 | 309 290 | 319 547 | 321 354 | 339 355 | 343 338 | 340 379 |
| Kohustised kokku | 13 161 | 12 051 | 9 784 | 10 376 | 8 964 | 548 | 832 |
| Omakapital | 285 730 | 297 239 | 309 763 | 310 978 | 330 391 | 342 790 | 339 547 |
| Kasumimarginaal | -350,4 % | -125,2 % | -5,3 % | -88,5 % | -60,5 % | 16,0 % | 21,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 47 121 € · 15,8 %
- Põhivara 251 770 € · 84,2 %
- Lühiajalised kohustised 13 161 € · 4,4 %
- Omakapital 285 730 € · 95,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 84,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 105 € | 0 € | 4 839 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 3 226 € | 0 |
| I kv 2026 | 10 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 51 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 637 € | 0 € | 3 226 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 155 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 368 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 613 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Omanikukonto: IMRE Viilukas
- Pühaste Pruulikoda OÜ Osanik Maksuvõlg
- OÜ UUSMÄGI Osanik
- OÜ Ränduri Osanik
- Georgi Hotell OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20012827 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20012827 / 7
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20012827 / 6
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20012827 / 5
-
04.04.2016Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 20012827 / M2
-
19.04.2012Toimiku dokumentide kontroll Ä 20012827 / M1
-
02.12.2011Muutmiskanne Ä 20012827 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 12827 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 26.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 14.10.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |