osaühing Octopus
Registrisse kantud 10480946osaühing Octopus (registrikood 10480946) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala valdusfirmade tegevus (EMTAK 64201). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -38 382 eurot, bilansimaht 1 132 077 eurot. Ettevõttel on osalus 4 ettevõttes. Juhatuse liige on Väino Viil. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.08.1998 (28 a 1 k) · F. R. Kreutzwaldi tn 15, Tallinn, 10125
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 7 680 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 7 680 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Valdusfirmade tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,6 % | 2024: 15,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,7 % | 2024: 92,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 27,9 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | -38 382 | 170 249 | 185 892 | 36 214 | 229 580 | 74 698 | 152 858 |
| Käibevara | 645 566 | 697 041 | 703 904 | 558 238 | 822 558 | 594 847 | 372 086 |
| Põhivara | 486 511 | 498 418 | 496 525 | 460 299 | 259 765 | 261 896 | 409 959 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 132 077 | 1 195 459 | 1 200 429 | 1 018 537 | 1 082 323 | 856 743 | 782 045 |
| Kohustised kokku | 60 334 | 85 334 | 60 553 | 64 552 | 64 552 | 68 553 | 68 553 |
| Omakapital | 1 071 743 | 1 110 125 | 1 139 876 | 953 985 | 1 017 771 | 788 190 | 713 492 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 645 566 € · 57,0 %
- Põhivara 486 511 € · 43,0 %
- Pikaajalised kohustised 60 334 € · 5,3 %
- Omakapital 1 071 743 € · 94,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 43,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2025 | 25 000 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 24 426 € | 2 333 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 25 000 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 333 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Väino Viil
- Fastway OÜ Tegelik kasusaaja
- Tallinn, Gonsiori tn 25 korteriühistu Juhatuse liige
- OÜ Sleestak Juhatuse liige
- Osaühing SKYWAY TRADING Tegelik kasusaaja
- Cashi OÜ Juhatuse liige
- NibTan Technologies Holding OÜ Juhatuse liige
- Osaühing DATA FREIGHT SYSTEMS Tegelik kasusaaja
-
Valdek Kangert
- Fastway OÜ Juhatuse liige
- Saku vald, Saku alevik, Kooli tee 5 korteriühistu Juhatuse liige
- FR-Reisid OÜ Tegelik kasusaaja
- SAKU LIONS KLUBI Tegelik kasusaaja
- ITP Holding OÜ Juhatuse liige
- Osaühing SKYWAY TRADING Juhatuse liige
- Osaühing DATA FREIGHT SYSTEMS Tegelik kasusaaja
-
Toomas Idasaar
- Osaühing DATA FREIGHT SYSTEMS Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (4)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Fastway OÜ | 100 % | 25 564 € | 01.09.2023 | 433 729 €2025 |
| Osaühing DATA FREIGHT SYSTEMS | 100 % | 2 556 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
| OÜ Sleestak | 100 % | 66 400 € | 02.09.2023 | 0 €2025 |
| NibTan Technologies Holding OÜ | 25 % | 1 000 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (5)
-
Fastway OÜ 100 %
-
OÜ Sleestak 100 %
Skeem
LEI 894500SY8O806A5ZLD11
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10030614 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10030614 / 8
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10030614 / 7
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10030614 / 6
-
09.01.2012Muutmiskanne Ä 10030614 / 5
-
30.06.2009Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30614 / 4
-
09.12.2008Muutmiskanne Ä 30614 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 30614 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |