osaühing Enatec
Registrisse kantud 10489491osaühing Enatec (registrikood 10489491) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tabasalu alevik, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 1 281 eurot ja puhaskasum -213 eurot, bilansimaht 10 845 eurot. Juhatuse liige on Tarmo Fimberg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.09.1998 (28 a 1 k) · Kase tn 10, Tabasalu alevik, 76901
Registriandmed KMKR EE100432170 · osakapital 2 555 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100432170
- Osakapital
- 2 555 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -16,6 % | 2024: -37,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -2,3 % | 2024: -5,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,9 % | 2024: 86,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 1,8 |
| Müügitulu kasv | −7,2 % | 2024: 0,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −1,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 281 | 1 380 | 1 380 | 1 380 | 2 681 | 1 380 | 1 380 |
| Puhaskasum | -213 | -515 | 14 | -3 204 | -38 | 464 | -191 |
| Käibevara | 2 797 | 2 515 | 2 550 | 2 345 | 13 337 | 13 250 | 12 793 |
| Põhivara | 8 048 | 8 266 | 8 483 | 8 701 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 845 | 10 781 | 11 033 | 11 046 | 13 337 | 13 250 | 12 793 |
| Kohustised kokku | 1 750 | 1 457 | 1 194 | 1 221 | 308 | 182 | 190 |
| Omakapital | 9 095 | 9 324 | 9 839 | 9 825 | 13 029 | 13 068 | 12 603 |
| Kasumimarginaal | -16,6 % | -37,3 % | 1,0 % | -232,2 % | -1,4 % | 33,6 % | -13,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 797 € · 25,8 %
- Põhivara 8 048 € · 74,2 %
- Lühiajalised kohustised 1 689 € · 15,6 %
- Pikaajalised kohustised 61 € · 0,6 %
- Omakapital 9 095 € · 83,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 74,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 68 € | 0 € | 345 € | 0 |
| II kv 2026 | 71 € | 0 € | 345 € | 0 |
| I kv 2026 | 137 € | 0 € | 345 € | 0 |
| IV kv 2025 | 71 € | 0 € | 345 € | 0 |
| III kv 2025 | 70 € | 0 € | 345 € | 0 |
| II kv 2025 | 63 € | 0 € | 345 € | 0 |
| I kv 2025 | 122 € | 0 € | 345 € | 0 |
| IV kv 2024 | 67 € | 0 € | 345 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 23 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 115 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tarmo Fimberg
- StelSoft OÜ Tegelik kasusaaja
-
Kertu Lilienberg
- Mullitalu OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10025805 / 11
-
12.04.2021Muutmiskanne Ä 10025805 / 10
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10025805 / 9
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10025805 / 8
-
06.06.2012Muutmiskanne Ä 10025805 / 7
-
29.05.2012Muutmiskanne Ä 10025805 / M6
-
04.05.2012Muutmiskanne Ä 10025805 / 6
-
03.04.2012Muutmiskanne Ä 10025805 / M5
-
16.01.2012Muutmiskanne Ä 10025805 / M4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 25805 / 5
-
09.11.2006Muutmiskanne Ä 25805 / 4
-
08.11.2006Muutmiskanne Ä 25805 / M3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 21.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1995 | – | – |