Osaühing COMPOMAN
Registrisse kantud 10493386Osaühing COMPOMAN (registrikood 10493386) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmine (EMTAK 28291). 2025. aasta müügitulu oli 2 462 139 eurot ja puhaskasum 493 318 eurot, bilansimaht 3 637 051 eurot. Juhatuse liikmed on Jaan Bachmann, Anne Bachmann. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.10.1998 (28 a 0 k) · Mäealuse tn 6b, Tallinn, 12618
Registriandmed KMKR EE100453146 · osakapital 25 564 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100453146
- Osakapital
- 25 564 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 20,0 % | 2024: 11,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,8 % | 2024: 8,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,9 % | 2024: 93,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,1 | 2024: 6,3 |
| Müügitulu kasv | +16,0 % | 2024: −25,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 462 139 | 2 122 427 | 2 834 913 | 2 054 541 | 1 905 843 | 2 042 364 | 1 893 953 |
| Puhaskasum | 493 318 | 251 695 | 509 109 | 94 960 | 79 571 | 173 127 | 17 804 |
| Käibevara | 1 208 693 | 1 334 358 | 1 412 258 | 1 468 181 | 1 080 805 | 990 674 | 890 720 |
| Põhivara | 2 428 358 | 1 725 472 | 1 346 568 | 1 243 881 | 1 182 496 | 1 173 297 | 1 059 745 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 637 051 | 3 059 830 | 2 758 826 | 2 712 062 | 2 263 301 | 2 163 971 | 1 950 465 |
| Kohustised kokku | 294 240 | 210 337 | 161 028 | 623 373 | 269 572 | 249 813 | 209 434 |
| Omakapital | 3 342 811 | 2 849 493 | 2 597 798 | 2 088 689 | 1 993 729 | 1 914 158 | 1 741 031 |
| Kasumimarginaal | 20,0 % | 11,9 % | 18,0 % | 4,6 % | 4,2 % | 8,5 % | 0,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 208 693 € · 33,2 %
- Põhivara 2 428 358 € · 66,8 %
- Lühiajalised kohustised 294 240 € · 8,1 %
- Omakapital 3 342 811 € · 91,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 66,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 50 165 € | 53 405 € | 1 111 950 € | 25 |
| II kv 2026 | 43 098 € | 45 532 € | 1 477 603 € | 24 |
| I kv 2026 | 46 138 € | 46 791 € | 677 980 € | 22 |
| IV kv 2025 | 38 347 € | 38 235 € | 1 150 652 € | 21 |
| III kv 2025 | 48 887 € | 45 808 € | 588 550 € | 21 |
| II kv 2025 | 37 531 € | 39 252 € | 916 685 € | 21 |
| I kv 2025 | 36 396 € | 36 632 € | 531 377 € | 21 |
| IV kv 2024 | 35 023 € | 35 822 € | 633 370 € | 21 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 16 722 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 17 802 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 4,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 370 650 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 369 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jaan Bachmann
- OÜ Multi Service SB Tegelik kasusaaja
-
Anne Bachmann
- Ojamees Invest OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku Mäealuse tn 6bL.ÕV/325091 · alates 12.06.2023
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 20,0 %
- 6. Kõige pikema staažiga juhatused · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 24,2 a
- 7. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 23 491 €
- 18. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 493 318 €
- 20. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 84 707 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 83 543 |
| Müük avalikule sektorile | 1 164 |
| Toetused kokku | 83 543 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 83 543 €
- Eesti Töötukassa · maksed 893 €
- SA Tartu Ülikooli Kliinikum · maksed 271 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubWe offer large range of waste disposal machinery, compactors and made-to-order solutions. Each product is individually modified and customized for end user.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10035078 / 13
-
07.01.2021Muutmiskanne Ä 10035078 / 12
-
05.01.2021Muutmiskanne Ä 10035078 / 11
-
08.12.2020Muutmiskanne Ä 10035078 / M6
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 10035078 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10035078 / 9
-
09.11.2011Muutmiskanne Ä 10035078 / 8
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 35078 / 7
-
13.06.2007Muutmiskanne Ä 35078 / 6
-
05.10.2006Muutmiskanne Ä 35078 / 5
-
03.10.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 35078 / M5
-
28.09.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 35078 / M4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 02.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |