Rapo OÜ
Registrisse kantud 10495830Rapo OÜ (registrikood 10495830) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük (EMTAK 46502). 2025. aasta müügitulu oli 512 618 eurot ja puhaskasum -6 132 eurot, bilansimaht 594 149 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Heiki Tohver, Meelis Arm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.10.1998 (28 a 0 k) · Tehnika tn 55, Tallinn, 10136
Registriandmed KMKR EE100375428 · osakapital 30 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100375428
- Osakapital
- 30 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,2 % | 2024: 3,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,5 % | 2024: 5,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,4 % | 2024: 69,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2024: 1,8 |
| Müügitulu kasv | −13,7 % | 2024: −11,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −6,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 512 618 | 594 041 | 670 048 | 753 558 | 792 156 | 733 947 | 955 095 |
| Puhaskasum | -6 132 | 21 113 | 25 818 | 8 707 | 4 586 | -93 821 | -6 190 |
| Käibevara | 135 322 | 133 843 | 161 356 | 164 614 | 166 276 | 168 038 | 278 979 |
| Põhivara | 458 827 | 465 175 | 438 466 | 439 383 | 422 289 | 415 553 | 424 338 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 594 149 | 599 018 | 599 822 | 603 997 | 588 565 | 583 591 | 703 317 |
| Kohustised kokku | 181 795 | 180 532 | 162 449 | 192 442 | 185 717 | 185 329 | 211 234 |
| Omakapital | 412 354 | 418 486 | 437 373 | 411 555 | 402 848 | 398 262 | 492 083 |
| Kasumimarginaal | -1,2 % | 3,6 % | 3,9 % | 1,2 % | 0,6 % | -12,8 % | -0,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 135 322 € · 22,8 %
- Põhivara 458 827 € · 77,2 %
- Lühiajalised kohustised 91 952 € · 15,5 %
- Pikaajalised kohustised 89 843 € · 15,1 %
- Omakapital 412 354 € · 69,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 30,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 77,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46502 Kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük põhitegevus 319 382 €
-
46901 Spetsialiseerimata hulgikaubandus 103 435 €
-
77331 Kontorimasinate ja -seadmete ning arvutite rentimine ja kasutusrent 39 204 €
-
95101 Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus ja hooldus 36 353 €
-
46501 Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük 14 244 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 21 599 € | 7 106 € | 129 065 € | 4 |
| II kv 2026 | 24 986 € | 8 484 € | 160 519 € | 4 |
| I kv 2026 | 27 893 € | 8 749 € | 169 286 € | 4 |
| IV kv 2025 | 31 941 € | 9 768 € | 192 151 € | 4 |
| III kv 2025 | 24 217 € | 9 096 € | 145 029 € | 4 |
| II kv 2025 | 27 293 € | 9 145 € | 176 768 € | 5 |
| I kv 2025 | 23 616 € | 9 203 € | 174 674 € | 5 |
| IV kv 2024 | 26 171 € | 8 342 € | 206 206 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 200 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 369 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 32,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 43 022 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 139 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Heiki Tohver
- Reklaamimaja Osaühing Tegelik kasusaaja
- Metsakabrani Puhketalu OÜ Osanik
-
Meelis Arm
- Reklaamimaja Osaühing Juhatuse liige
- Tallinn, Tehnika tn 55 korteriühistu Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Reklaamimaja Osaühing | 26,88 % | 672 € | 01.09.2023 | 44 327 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Reklaamimaja Osaühing 26,88 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 52 324 | 81 728 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tartu Ülikool · maksed 15 642 €
- Riigi Laboriuuringute ja Riskihindamise Keskus · maksed 6 873 €
- SA Ida-Viru Keskhaigla · maksed 4 087 €
- Tartu Linnavalitsus · maksed 2 580 €
- Tartu Jogentaga Kool · maksed 2 408 €
- Elva Vallavalitsus · maksed 1 880 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubOsta Avaleht mugavalt Rapo e-poest. Mõistlik hind, kiire tarne ja professionaalne klienditugi. Vaata lisaks!
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.06.2026Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10025650 / 19
-
04.05.2026Kommertspandi kustutamiskanne K 10025650 / 18
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10025650 / 17
-
04.05.2018Muutmiskanne Ä 10025650 / 16
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10025650 / 15
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10025650 / 14
-
06.04.2017Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10025650 / 12
-
06.04.2017Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10025650 / 13
-
06.10.2016Muutmiskanne Ä 10025650 / 11
-
02.03.2015Ümberkujundamiskanne Ä 10025650 / 10
-
26.01.2015Ümberkujundamiskanne Ä 10025650 / M7
-
08.12.2014Muutmiskanne Ä 10025650 / 9
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1996 | – | – |