osaühing Novaforest
Registrisse kantud 10497533osaühing Novaforest (registrikood 10497533) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 799 295 eurot ja puhaskasum 69 514 eurot, bilansimaht 440 902 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: POTILILL OÜ. Juhatuse liige on Velmo Pind. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.10.1998 (27 a 11 k) · Betooni tn 11d, Tallinn, 13816
Registriandmed KMKR EE100378111 · osakapital 12 782 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100378111
- Osakapital
- 12 782 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,7 % | 2024: 8,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,0 % | 2024: 20,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 68,7 % | 2024: 67,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2024: 1,8 |
| Müügitulu kasv | +8,1 % | 2024: +9,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 799 295 | 739 249 | 677 679 | 666 719 | 642 831 | 640 854 | 534 089 |
| Puhaskasum | 69 514 | 61 215 | 71 692 | 85 796 | 52 473 | 78 685 | 30 472 |
| Käibevara | 164 340 | 150 885 | 180 287 | 152 553 | 116 454 | 118 134 | 68 681 |
| Põhivara | 276 562 | 286 451 | 280 003 | 189 261 | 195 644 | 199 603 | 203 296 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 440 902 | 437 336 | 460 290 | 341 814 | 312 098 | 317 737 | 271 977 |
| Kohustised kokku | 138 138 | 144 086 | 155 723 | 55 440 | 81 519 | 59 631 | 52 556 |
| Omakapital | 302 764 | 293 250 | 304 567 | 286 374 | 230 579 | 258 106 | 219 421 |
| Kasumimarginaal | 8,7 % | 8,3 % | 10,6 % | 12,9 % | 8,2 % | 12,3 % | 5,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 164 340 € · 37,3 %
- Põhivara 276 562 € · 62,7 %
- Lühiajalised kohustised 101 926 € · 23,1 %
- Pikaajalised kohustised 36 212 € · 8,2 %
- Omakapital 302 764 € · 68,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 31,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 62,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 68 112 € | 31 743 € | 284 261 € | 9 |
| II kv 2026 | 56 560 € | 28 948 € | 296 047 € | 9 |
| I kv 2026 | 63 807 € | 26 752 € | 265 618 € | 9 |
| IV kv 2025 | 52 860 € | 31 806 € | 221 761 € | 8 |
| III kv 2025 | 55 755 € | 29 648 € | 215 797 € | 8 |
| II kv 2025 | 57 670 € | 30 363 € | 210 440 € | 7 |
| I kv 2025 | 56 150 € | 29 278 € | 204 563 € | 8 |
| IV kv 2024 | 49 870 € | 26 051 € | 197 721 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 22 704 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 10 581 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 46,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 24,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 94 754 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 261 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Velmo Pind
- Potilill OÜ Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Potilill OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 34. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Muud teenused (EMTAK 95) 8 689 €
- 37. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Muud teenused (EMTAK 95) 8,7 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10034855 / 16
-
06.06.2019Muutmiskanne Ä 10034855 / 15
-
16.08.2018Muutmiskanne Ä 10034855 / 14
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10034855 / 13
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10034855 / 12
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10034855 / 11
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10034855 / 10
-
18.03.2014Muutmiskanne Ä 10034855 / 9
-
14.03.2014Muutmiskanne Ä 10034855 / 8
-
29.11.2010Muutmiskanne Ä 10034855 / 7
-
08.04.2010Muutmiskanne Ä 10034855 / 6
-
07.04.2010Muutmiskanne Ä 10034855 / M6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 20.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.01.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |