OSAÜHING INTER LANGUAGE
Registrisse kantud 10505735OSAÜHING INTER LANGUAGE (registrikood 10505735) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala keeleõpe (EMTAK 85591). 2025. aasta müügitulu oli 244 965 eurot ja puhaskasum 133 758 eurot, bilansimaht 355 706 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Svetlana Beljakova. Juhatuse liige on Svetlana Beljakova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.11.1998 (27 a 11 k) · Kaupmehe tn 8, Tallinn, 10412
Registriandmed KMKR EE102571974 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102571974
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Keeleõpe
- Tegevusload
- 4 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 54,6 % | 2024: 50,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 38,6 % | 2024: 49,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,3 % | 2024: 97,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 30,9 | 2024: 27,0 |
| Müügitulu kasv | +17,7 % | 2024: +40,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +43,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 244 965 | 208 084 | 148 563 | 49 926 | 38 320 | 39 926 | 38 536 |
| Puhaskasum | 133 758 | 105 905 | 76 479 | 1 218 | 6 969 | 10 343 | 11 286 |
| Käibevara | 291 626 | 156 087 | 105 069 | 73 979 | 24 535 | 17 396 | 7 121 |
| Põhivara | 64 080 | 62 208 | 61 355 | 61 355 | 61 355 | 61 355 | 61 355 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 355 706 | 218 295 | 166 424 | 135 334 | 85 890 | 78 751 | 68 476 |
| Kohustised kokku | 9 433 | 5 781 | 4 815 | 50 204 | 1 979 | 1 809 | 1 876 |
| Omakapital | 346 273 | 212 514 | 161 609 | 85 130 | 83 911 | 76 942 | 66 600 |
| Kasumimarginaal | 54,6 % | 50,9 % | 51,5 % | 2,4 % | 18,2 % | 25,9 % | 29,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 291 626 € · 82,0 %
- Põhivara 64 080 € · 18,0 %
- Lühiajalised kohustised 9 433 € · 2,7 %
- Omakapital 346 273 € · 97,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 30,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 18,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 13 270 € | 4 097 € | 46 753 € | 4 |
| II kv 2026 | 18 605 € | 3 466 € | 73 289 € | 4 |
| I kv 2026 | 26 266 € | 3 757 € | 63 132 € | 3 |
| IV kv 2025 | 19 531 € | 4 580 € | 54 100 € | 3 |
| III kv 2025 | 14 976 € | 4 201 € | 66 048 € | 3 |
| II kv 2025 | 18 976 € | 5 338 € | 67 192 € | 3 |
| I kv 2025 | 14 852 € | 3 808 € | 55 449 € | 3 |
| IV kv 2024 | 26 541 € | 4 275 € | 43 150 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 423 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 366 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 30,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 28,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 15 584 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 657 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 tasutud
- 29.09.2026 100,12 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (4)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Eesti keele tasemeeksami koolituse tegevusluba (A2) Kaupmehe tn 8127 · alates 30.08.2021
-
Eesti keele tasemeeksami koolituse tegevusluba (B1) Kaupmehe tn 8139 · alates 20.09.2021
-
Eesti keele tasemeeksami koolituse tegevusluba (B2, C1) Kaupmehe tn 8177 · alates 13.11.2025
-
Täienduskoolituse majandustegevusteade Kaupmehe tn 8224543 · alates 03.07.2021
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 45. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Haridus 133 758 €
- 48. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Haridus 17,7 %
- 51. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Haridus 115 200 €
- 65. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Haridus 38,6 %
- 84. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Haridus 346 273 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 179 041 | 286 423 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · maksed 179 041 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 115 200 € ilma raamlepinguteta-
Eesti Töötukassa · 07.05.2026
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.10.2026Maksuvõlg tasutud
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10036076 / 13
-
11.04.2019Muutmiskanne Ä 10036076 / 12
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10036076 / 11
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10036076 / 10
-
01.12.2016Muutmiskanne Ä 10036076 / 9
-
04.10.2016Muutmiskanne Ä 10036076 / 8
-
20.09.2016Muutmiskanne Ä 10036076 / 7
-
29.08.2016Muutmiskanne Ä 10036076 / M1
-
16.03.2011Muutmiskanne Ä 10036076 / 6
-
21.07.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10036076 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 36076 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 11.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 04.08.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |