Osaühing Nilstech
Registrisse kantud 10506433Osaühing Nilstech (registrikood 10506433) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük (EMTAK 46503). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -201 519 eurot, bilansimaht 424 942 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Natalja Latšjova. Juhatuse liige on Natalja Latšjova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.11.1998 (27 a 11 k) · Narva mnt 7, Tallinn, 10117
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 74,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -49,2 % | 2024: 29,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,4 % | 2024: 97,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 27,7 | 2024: 39,4 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: +42,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 245 320 | 171 743 | 568 827 | 259 412 | 1 287 539 | 1 034 621 |
| Puhaskasum | -201 519 | 181 972 | -186 317 | 151 512 | -186 844 | -119 450 | 764 741 |
| Käibevara | 422 056 | 627 164 | 445 199 | 631 531 | 504 868 | 694 912 | 804 909 |
| Põhivara | 2 886 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 424 942 | 627 164 | 445 199 | 631 531 | 504 868 | 694 912 | 804 909 |
| Kohustised kokku | 15 225 | 15 928 | 15 935 | 15 950 | 40 799 | 43 999 | 33 622 |
| Omakapital | 409 717 | 611 236 | 429 264 | 615 581 | 464 069 | 650 913 | 771 287 |
| Kasumimarginaal | – | 74,2 % | -108,5 % | 26,6 % | -72,0 % | -9,3 % | 73,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 422 056 € · 99,3 %
- Põhivara 2 886 € · 0,7 %
- Lühiajalised kohustised 15 225 € · 3,6 %
- Omakapital 409 717 € · 96,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 27,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 736 € | 3 914 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 736 € | 3 914 € | 0 € | 2 |
| I kv 2026 | 5 124 € | 5 364 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2025 | 5 819 € | 6 088 € | 0 € | 3 |
| III kv 2025 | 5 819 € | 6 088 € | 0 € | 3 |
| II kv 2025 | 5 819 € | 6 088 € | 0 € | 3 |
| I kv 2025 | 5 755 € | 6 025 € | 0 € | 3 |
| IV kv 2024 | 5 627 € | 5 897 € | 0 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 245 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 305 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 509 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10036111 / 11
-
31.05.2019Muutmiskanne Ä 10036111 / 10
-
27.05.2019Muutmiskanne Ä 10036111 / M2
-
09.04.2019Muutmiskanne Ä 10036111 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10036111 / 8
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10036111 / 7
-
06.10.2016Muutmiskanne Ä 10036111 / 6
-
29.12.2011Muutmiskanne Ä 10036111 / 5
-
29.11.2011Muutmiskanne Ä 10036111 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 36111 / 4
-
23.12.2003Muutmiskanne Ä 36111 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 05.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 10.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 09.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |