OSAÜHING TOPCONTROL
Registrisse kantud 10506924OSAÜHING TOPCONTROL (registrikood 10506924) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tabasalu alevik, tegevusala mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük (EMTAK 46721). 2025. aasta müügitulu oli 112 809 eurot ja puhaskasum -19 120 eurot, bilansimaht 49 983 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tanel Kutsar. Juhatuse liige on Tanel Kutsar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.11.1998 (27 a 11 k) · Sipelga tn 2, Tabasalu alevik, 76901
Registriandmed KMKR EE100453311 · osakapital 48 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100453311
- Osakapital
- 48 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -16,9 % | 2024: 2,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -39,9 % | 2024: 5,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,0 % | 2024: 97,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 23,1 | 2024: 31,7 |
| Müügitulu kasv | −20,5 % | 2024: −40,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −4,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 112 809 | 141 817 | 237 208 | 242 186 | 196 224 | 143 420 | 181 819 |
| Puhaskasum | -19 120 | 3 717 | 1 806 | 5 215 | 15 215 | 7 588 | 15 082 |
| Käibevara | 46 321 | 63 115 | 56 720 | 63 186 | 58 164 | 43 209 | 41 335 |
| Põhivara | 3 662 | 5 972 | 8 282 | 4 937 | 1 920 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 49 983 | 69 087 | 65 002 | 68 123 | 60 084 | 43 209 | 41 335 |
| Kohustised kokku | 2 009 | 1 994 | 1 626 | 5 553 | 2 729 | 1 069 | 6 783 |
| Omakapital | 47 974 | 67 093 | 63 376 | 62 570 | 57 355 | 42 140 | 34 552 |
| Kasumimarginaal | -16,9 % | 2,6 % | 0,8 % | 2,2 % | 7,8 % | 5,3 % | 8,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 46 321 € · 92,7 %
- Põhivara 3 662 € · 7,3 %
- Lühiajalised kohustised 2 009 € · 4,0 %
- Omakapital 47 974 € · 96,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 23,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 116 € | 1 493 € | 47 774 € | 1 |
| II kv 2026 | 8 058 € | 1 179 € | 62 054 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 197 € | 1 107 € | 1 673 € | 1 |
| IV kv 2025 | 4 442 € | 2 567 € | 25 793 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 385 € | 2 567 € | 36 155 € | 2 |
| II kv 2025 | 3 918 € | 1 087 € | 69 384 € | 2 |
| I kv 2025 | 1 199 € | 1 047 € | 2 597 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 149 € | 1 141 € | 15 163 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 039 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 498 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 24,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 15 925 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 957 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tanel Kutsar
- Energiapartner OÜ Juhatuse liige
- Eesti Tuuleenergia Assotsiatsioon Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSipelga tn 2, Tabasalu alevik, 76901
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 676 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tallinna Tehnoloogiakolledž · maksed 1 864 €
- Tallinna Tööstushariduskeskus · maksed 812 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10036166 / 9
-
01.07.2019Muutmiskanne Ä 10036166 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10036166 / 7
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10036166 / 6
-
07.02.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10036166 / 5
-
08.03.2011Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10036166 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 36166 / 3
-
23.03.2005Muutmiskanne Ä 36166 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 24.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |