osaühing Renalko Kaubandus
Registrisse kantud 10508366osaühing Renalko Kaubandus (registrikood 10508366) on 1998. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük (EMTAK 47751). 2025. aasta müügitulu oli 4 597 501 eurot ja puhaskasum 71 252 eurot, bilansimaht 2 473 276 eurot. Juhatuse liige on Omanikukonto: ANU Hanson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.11.1998 (27 a 10 k) · Peterburi tee 2, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE100481312 · osakapital 3 200 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100481312
- Osakapital
- 3 200 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,5 % | 2024: 3,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,4 % | 2024: 8,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,1 % | 2024: 68,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,7 | 2024: 3,1 |
| Müügitulu kasv | −14,2 % | 2024: −9,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 597 501 | 5 359 013 | 5 916 427 | 5 417 118 | 4 070 198 | 3 893 298 | 4 882 501 |
| Puhaskasum | 71 252 | 204 287 | 565 269 | 489 636 | 121 445 | 103 425 | 250 955 |
| Käibevara | 2 301 143 | 3 099 485 | 3 391 547 | 3 360 754 | 2 729 004 | 2 783 250 | 3 310 944 |
| Põhivara | 172 133 | 283 215 | 423 642 | 324 882 | 320 485 | 257 222 | 201 063 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 473 276 | 3 382 700 | 3 815 189 | 3 685 636 | 3 049 489 | 3 040 472 | 3 512 007 |
| Kohustised kokku | 863 306 | 1 068 038 | 995 596 | 1 017 417 | 870 906 | 789 786 | 962 795 |
| Omakapital | 1 609 970 | 2 314 662 | 2 819 593 | 2 668 219 | 2 178 583 | 2 250 686 | 2 549 212 |
| Kasumimarginaal | 1,5 % | 3,8 % | 9,6 % | 9,0 % | 3,0 % | 2,7 % | 5,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 301 143 € · 93,0 %
- Põhivara 172 133 € · 7,0 %
- Lühiajalised kohustised 851 730 € · 34,4 %
- Pikaajalised kohustised 11 576 € · 0,5 %
- Omakapital 1 609 970 € · 65,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 34,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47751 Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük põhitegevus 3 750 944 €
-
46451 Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük 846 557 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 284 664 € | 127 292 € | 1 236 198 € | 68 |
| II kv 2026 | 257 317 € | 118 194 € | 1 494 555 € | 69 |
| I kv 2026 | 296 534 € | 130 372 € | 1 446 540 € | 69 |
| IV kv 2025 | 271 283 € | 122 070 € | 1 540 693 € | 65 |
| III kv 2025 | 272 141 € | 135 790 € | 1 310 000 € | 65 |
| II kv 2025 | 285 411 € | 145 320 € | 1 421 862 € | 69 |
| I kv 2025 | 446 132 € | 154 976 € | 1 553 217 € | 73 |
| IV kv 2024 | 298 150 € | 123 646 € | 1 815 848 € | 72 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 94 888 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 42 431 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 44,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 412 066 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 200 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jaan Koppel
- Sandmani Grupi Aktsiaselts Juhatuse liige
- Aktsiaselts Antista Tegelik kasusaaja
- Renerki Kaubanduse Osaühing Tegelik kasusaaja
- Sound and Vision OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Veicoland Juhatuse liige
- Carplan OÜ Tegelik kasusaaja
- SND Invest OÜ Juhatuse liige
- Euronics Baltic OÜ Tegelik kasusaaja
-
Omanikukonto: TOOMAS Suurvärav
- Sandmani Grupi Aktsiaselts Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Antista Tegelik kasusaaja
- Renerki Kaubanduse Osaühing Tegelik kasusaaja
- Sound and Vision OÜ Tegelik kasusaaja
- Bonasuerte OÜ Osanik
- Bonafeliciter OÜ Osanik
- Euronics Baltic OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing Raglor Juhatuse liige
-
Heiki Mölder
- Sandmani Grupi Aktsiaselts Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Antista Tegelik kasusaaja
- Renerki Kaubanduse Osaühing Tegelik kasusaaja
- Sound and Vision OÜ Tegelik kasusaaja
- Lions Klubi Tallinn/VIA Juhatuse liige
- AM Graphic Design OÜ Juhatuse liige
- Scandicline OÜ Juhatuse liige
- Carplan OÜ Tegelik kasusaaja
-
Osaühing Raglor
- Sound and Vision OÜ Osanik
-
Omanikukonto: ANU Hanson
- Osaühing Magente Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (5)
-
Osaühing Magente 52 %
-
Osaühing Raglor 38 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 96. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · 50–249 töötajat 14,2 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.09.2026Kommertspandi muutmiskanne K 10036314 / 18
-
01.11.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10036314 / 17
-
04.08.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10036314 / 16
-
10.09.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10036314 / 15
-
07.09.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10036314 / 14
-
05.07.2018Muutmiskanne Ä 10036314 / 13
-
27.06.2018Muutmiskanne Ä 10036314 / 12
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10036314 / 11
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10036314 / 10
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10036314 / 9
-
21.09.2016Muutmiskanne Ä 10036314 / 8
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10036314 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 29.04.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 08.05.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 04.05.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 28.04.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 28.04.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 28.04.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |