osaühing Megafort
Registrisse kantud 10524939osaühing Megafort (registrikood 10524939) on 1999. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kellade ja ehete jaemüük (EMTAK 47771). 2025. aasta müügitulu oli 17 504 102 eurot ja puhaskasum 624 316 eurot, bilansimaht 16 536 379 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Indrek Peterson, Sünne Peterson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.01.1999 (27 a 8 k) · Pärnu mnt 141, Tallinn, 11314
Registriandmed KMKR EE100525883 · osakapital 21 730 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100525883
- Osakapital
- 21 730 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kellade ja ehete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,6 % | 2024: 3,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,5 % | 2024: 4,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,1 % | 2024: 75,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,0 | 2024: 3,5 |
| Müügitulu kasv | +5,6 % | 2024: −4,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 504 102 | 16 576 065 | 17 324 834 | 16 828 191 | 15 297 641 | 12 379 439 | 12 786 489 |
| Puhaskasum | 624 316 | 576 753 | 1 264 623 | 2 062 403 | 3 290 743 | 2 525 340 | -160 629 |
| Käibevara | 14 745 953 | 13 945 176 | 14 006 475 | 13 890 281 | 13 682 657 | 11 962 274 | 10 624 364 |
| Põhivara | 1 790 426 | 2 104 308 | 2 508 775 | 1 927 331 | 1 757 602 | 513 884 | 1 112 687 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 16 536 379 | 16 049 484 | 16 515 250 | 15 817 612 | 15 440 259 | 12 476 158 | 11 737 051 |
| Kohustised kokku | 5 110 490 | 3 967 911 | 3 702 398 | 3 302 050 | 3 840 432 | 2 713 409 | 4 189 296 |
| Omakapital | 11 425 889 | 12 081 573 | 12 812 852 | 12 515 562 | 11 599 827 | 9 762 749 | 7 547 755 |
| Kasumimarginaal | 3,6 % | 3,5 % | 7,3 % | 12,3 % | 21,5 % | 20,4 % | -1,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 745 953 € · 89,2 %
- Põhivara 1 790 426 € · 10,8 %
- Lühiajalised kohustised 4 879 560 € · 29,5 %
- Pikaajalised kohustised 230 930 € · 1,4 %
- Omakapital 11 425 889 € · 69,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 30,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 10,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 375 160 € | 343 186 € | 6 587 117 € | 127 |
| II kv 2026 | 671 237 € | 310 730 € | 5 020 038 € | 127 |
| I kv 2026 | 1 069 437 € | 318 049 € | 5 885 447 € | 132 |
| IV kv 2025 | 611 223 € | 310 600 € | 5 322 105 € | 126 |
| III kv 2025 | 1 270 885 € | 338 641 € | 5 647 455 € | 126 |
| II kv 2025 | 606 365 € | 287 435 € | 4 845 003 € | 128 |
| I kv 2025 | 996 676 € | 324 320 € | 5 141 702 € | 130 |
| IV kv 2024 | 548 633 € | 292 695 € | 4 955 658 € | 127 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 458 387 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 114 395 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 25,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 195 706 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 732 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sünne Peterson
- Goldtime OÜ Tegelik kasusaaja
- Kuuse Kinnisvara OÜ Juhatuse liige
-
Indrek Peterson
- Goldtime OÜ Tegelik kasusaaja
- Kuuse Kolm OÜ Tegelik kasusaaja
- Kuuse Kinnisvara OÜ Osanik
- Haava Kinnisvara OÜ Tegelik kasusaaja
- Megagold OÜ Osanik
- Spindel Pluss OÜ Juhatuse liige
- Pärnu linn, Kuuse tn 3 korteriühistu Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Marmara Sterling OÜ | 0,02 % | 1 € | 10.08.2026 | 1 104 913 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (3)
-
Marmara Sterling OÜ 0,02 %
Skeem
LEI 254900HE20FSBNTKYQ19
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 15.06.2026 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
| 29.10.2024 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
| 18.12.2023 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
| 26.04.2023 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
| 21.02.2023 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
| 30.08.2022 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
| 21.04.2022 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
| 08.11.2021 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
| 08.04.2021 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
| 02.10.2020 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
| 13.02.2020 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
| 25.10.2019 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 35. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 47) 11 425 889 €
- 49. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · 50–249 töötajat 3 tk
- 50. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 47) 16 536 379 €
- 51. Kõige pikema staažiga juhatused · 50–249 töötajat 23,8 a
- 93. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · 50–249 töötajat 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 400 | – |
| Müük avalikule sektorile | 8 219 | 15 817 |
| Toetused kokku | 400 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- KAITSEMINISTEERIUM · maksed 3 661 €
- Kaitseliit · maksed 1 379 €
- Kaitsevägi · maksed 749 €
- Tallinna Teeninduskool · maksed 589 €
- Võru Vallavalitsus · toetus 400 €
- Eesti Sõjamuuseum - kindral Laidoneri muuseum · maksed 393 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.03.2025Kommertspandi muutmiskanne K 10037684 / 14
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10037684 / 13
-
14.07.2020Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10037684 / 12
-
16.01.2018Muutmiskanne Ä 10037684 / 11
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10037684 / 10
-
14.03.2017Kommertspandi avamiskanne K 10037684 / 9
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10037684 / 8
-
15.01.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10037684 / 7
-
20.12.2013Muutmiskanne Ä 10037684 / 6
-
01.06.2011Kommertspandi muutmiskanne K 10081241 / 5
-
30.05.2011Kommertspandi muutmiskanne K 10081241 / M1
-
01.07.2010Muutmiskanne Ä 10037684 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.08.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 15.07.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 19.08.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 19.07.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 21.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 23.12.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |