Osaühing Cinteras
Registrisse kantud 10531595Osaühing Cinteras (registrikood 10531595) on 1999. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala kinnisvarateenuste vahendusteenus (EMTAK 68311). 2025. aasta müügitulu oli 15 936 eurot ja puhaskasum 2 259 eurot, bilansimaht 66 223 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Piret Rondo. Juhatuse liige on Piret Rondo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.03.1999 (27 a 6 k) · Lai tn 15a-2017, Pärnu linn, 80010
Registriandmed KMKR EE100511994 · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100511994
- Osakapital
- 2 684 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,2 % | 2024: 25,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,9 % | 2024: 7,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,3 % | 2024: 86,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 11,4 | 2024: 16,3 |
| Müügitulu kasv | +2,4 % | 2024: −8,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 936 | 15 567 | 17 028 | 13 687 | 15 492 | 11 473 | 14 418 |
| Puhaskasum | 2 259 | 3 958 | 8 433 | -1 233 | 1 199 | 6 663 | 5 249 |
| Käibevara | 47 079 | 51 271 | 47 460 | 39 588 | 43 497 | 43 874 | 37 830 |
| Põhivara | 19 144 | 13 746 | 14 730 | 15 714 | 15 825 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 66 223 | 65 017 | 62 190 | 55 302 | 59 322 | 43 874 | 37 830 |
| Kohustised kokku | 7 766 | 8 819 | 9 950 | 11 495 | 14 282 | 33 | 652 |
| Omakapital | 58 457 | 56 198 | 52 240 | 43 807 | 45 040 | 43 841 | 37 178 |
| Kasumimarginaal | 14,2 % | 25,4 % | 49,5 % | -9,0 % | 7,7 % | 58,1 % | 36,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 47 079 € · 71,1 %
- Põhivara 19 144 € · 28,9 %
- Lühiajalised kohustised 4 113 € · 6,2 %
- Pikaajalised kohustised 3 653 € · 5,5 %
- Omakapital 58 457 € · 88,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 11,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 28,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 464 € | 834 € | 4 522 € | 0 |
| II kv 2026 | 3 177 € | 905 € | 11 870 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 511 € | 660 € | 4 292 € | 0 |
| IV kv 2025 | 952 € | 451 € | 2 728 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 166 € | 396 € | 3 655 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 308 € | 396 € | 4 507 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 297 € | 396 € | 4 597 € | 0 |
| IV kv 2024 | 903 € | 396 € | 2 622 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 488 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 278 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 57,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 32,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 507 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30011241 / 13
-
06.07.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 30011241 / 12
-
01.08.2018Muutmiskanne Ä 30011241 / 11
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30011241 / 10
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 30011241 / 9
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30011241 / 8
-
05.01.2012Muutmiskanne Ä 30011241 / 7
-
29.06.2011Muutmiskanne Ä 30011241 / 6
-
15.04.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30011241 / 5
-
05.05.2004Muutmiskanne Ä 11241 / 4
-
15.03.2004Muutmiskanne Ä 11241 / M4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 15.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |