osaühing BIT Systems
Registrisse kantud 10532577osaühing BIT Systems (registrikood 10532577) on 1999. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 5 355 eurot ja puhaskasum -7 669 eurot, bilansimaht 167 380 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Raimond Luht. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Raimond Luht, Jane Luht. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.02.1999 (27 a 7 k) · Nooruse tn 10, Tartu linn, 50411
Registriandmed KMKR EE100509087 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100509087
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -143,2 % | 2024: 53,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,8 % | 2024: 10,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,8 % | 2024: 96,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 57,1 | 2024: 197,9 |
| Müügitulu kasv | −82,8 % | 2024: +9,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −13,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 355 | 31 094 | 28 390 | 30 944 | 16 747 | 10 920 | 1 970 |
| Puhaskasum | -7 669 | 16 740 | 10 116 | 14 305 | 1 945 | 2 869 | -4 616 |
| Käibevara | 37 574 | 48 078 | 36 696 | 32 798 | 22 817 | 34 126 | 19 731 |
| Põhivara | 129 806 | 126 556 | 127 723 | 178 119 | 181 852 | 165 372 | 122 826 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 167 380 | 174 634 | 164 419 | 210 917 | 204 669 | 199 498 | 142 557 |
| Kohustised kokku | 7 107 | 6 692 | 13 217 | 69 832 | 77 888 | 74 662 | 20 590 |
| Omakapital | 160 273 | 167 942 | 151 202 | 141 085 | 126 781 | 124 836 | 121 967 |
| Kasumimarginaal | -143,2 % | 53,8 % | 35,6 % | 46,2 % | 11,6 % | 26,3 % | -234,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 37 574 € · 22,4 %
- Põhivara 129 806 € · 77,6 %
- Lühiajalised kohustised 658 € · 0,4 %
- Pikaajalised kohustised 6 449 € · 3,9 %
- Omakapital 160 273 € · 95,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 57,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 77,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 078 € | 0 € | 4 830 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 883 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 893 € | 0 € | 4 200 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 197 € | 0 € | 1 155 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 148 € | 0 € | 11 183 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jane Luht
- STACC OÜ Juhatuse liige
-
Raimond Luht
- Molivest OÜ Juhatuse liige
- Tartu linn, Ravila tn 47 korteriühistu Juhatuse liige
- OÜ NoraVita Juhatuse liige
- Tamme Maahaldus OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing RRR Invest Juhatuse liige
- Röövkala OÜ Juhatuse liige
- MTÜ Progela Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ NoraVita | 100 % | 5 000 € | 03.09.2023 | 14 752 €2025 |
| Osaühing RRR Invest | 66,67 % | 40 000 EEK | 01.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (4)
-
OÜ NoraVita 100 %
-
Osaühing RRR Invest 66,67 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNooruse tn 10, Tartu linn, 50411
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 5 989 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Eesti Teadusagentuur · maksed 5 989 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20014072 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20014072 / 9
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20014072 / 8
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20014072 / 7
-
16.08.2016Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 20014072 / 6
-
19.06.2015Muutmiskanne Ä 20014072 / 5
-
25.06.2010Muutmiskanne Ä 20014072 / 4
-
22.03.2010Muutmiskanne Ä 20014072 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.08.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |