OÜ PÕLLURADA
Registrisse kantud 10533536OÜ PÕLLURADA (registrikood 10533536) on 1999. aastal asutatud osaühing, asukoht Jõgeva alevik, tegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). 2024. aasta müügitulu oli 123 911 eurot ja puhaskasum -25 152 eurot, bilansimaht 520 403 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Perevara OÜ. Juhatuse liikmed on Tiit Keldo, Tarvi Olbrei. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.03.1999 (27 a 7 k) · J. Aamisepa tn 1, Jõgeva alevik, 48309
Registriandmed KMKR EE100509935 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.05–30.04
- KMKR number
- EE100509935
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.05 – 30.04
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -20,3 % | 2023: -67,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -6,3 % | 2023: -23,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,3 % | 2023: 81,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2023: 0,4 |
| Müügitulu kasv | −16,7 % | 2023: −20,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +53,2 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 123 911 | 148 717 | 187 390 | 156 756 | 12 000 | 14 700 |
| Puhaskasum | -25 152 | -100 065 | 138 497 | 106 950 | -24 329 | -46 900 |
| Käibevara | 29 989 | 35 229 | 148 521 | 122 803 | 183 873 | 205 211 |
| Põhivara | 490 414 | 490 414 | 384 214 | 271 944 | 108 970 | 110 568 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 520 403 | 525 643 | 532 735 | 394 747 | 292 843 | 315 779 |
| Kohustised kokku | 118 077 | 98 165 | 5 192 | 5 701 | 10 747 | 9 353 |
| Omakapital | 402 326 | 427 478 | 527 543 | 389 046 | 282 096 | 306 426 |
| Kasumimarginaal | -20,3 % | -67,3 % | 73,9 % | 68,2 % | -202,7 % | -319,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 29 989 € · 5,8 %
- Põhivara 490 414 € · 94,2 %
- Lühiajalised kohustised 113 539 € · 21,8 %
- Pikaajalised kohustised 4 538 € · 0,9 %
- Omakapital 402 326 € · 77,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 22,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 94,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 15 016 € | 88 € | 62 227 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 87 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 176 € | 84 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 836 € | 84 € | 95 884 € | 0 |
| III kv 2025 | 84 € | 84 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 82 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 042 € | 77 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 72 € | 25 528 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 005 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 29 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 24,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 20 742 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tiit Keldo
- AS KROONPRESS Juhatuse liige
- Kelts OÜ Osanik
- Rohepööre OÜ Juhatuse liige
- Perevara OÜ Juhatuse liige
- Keltsi Agro OÜ Juhatuse liige
- Time Is Money OÜ Juhatuse liige
- Kelts & Co. OÜ Osanik
- OÜ LRMA 11 Juhatuse liige
-
Tarvi Olbrei
- AS OLBTAR Juhatuse liige
- Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond Tegelik kasusaaja
- OÜ Ollipere Juhatuse liige
- MySpedition OÜ Osanik
- Pogari Põllud OÜ Osanik
- Perevara OÜ Juhatuse liige
- Olbtar Ekspedeerimise OÜ Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Perevara OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 10 209 | 40 675 |
| Toetused kokku | 10 209 | 40 675 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 10 209 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
31.07.2026Muutmiskanne Ä 20014341 / 13
-
10.04.2026Muutmiskanne Ä 20014341 / 12
-
06.04.2026Muutmiskanne Ä 20014341 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20014341 / 10
-
24.11.2021Muutmiskanne Ä 20014341 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20014341 / 8
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20014341 / 7
-
05.03.2012Muutmiskanne Ä 20014341 / 6
-
03.02.2012Muutmiskanne Ä 20014341 / M2
-
04.01.2012Muutmiskanne Ä 20014341 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 14341 / 5
-
31.05.2005Muutmiskanne Ä 14341 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 31.10.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 31.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |