Scrapco OÜ
Registrisse kantud 10534406Scrapco OÜ (registrikood 10534406) on 1999. aastal asutatud osaühing, asukoht Lohkva küla, tegevusala mehaaniline metallitöötlus (EMTAK 25531). 2025. aasta müügitulu oli 416 899 eurot ja puhaskasum 38 811 eurot, bilansimaht 269 415 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Eduard Ivanov. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Eduard Ivanov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.03.1999 (27 a 6 k) · Väike-Lohkva 10, Lohkva küla, 62201
Registriandmed KMKR EE100512281 · osakapital 2 620 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100512281
- Osakapital
- 2 620 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mehaaniline metallitöötlus
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,3 % | 2024: 0,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 17,2 % | 2024: 0,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,0 % | 2024: 80,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,7 | 2024: 3,7 |
| Müügitulu kasv | +33,6 % | 2024: +20,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +19,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 416 899 | 312 112 | 259 285 | 679 252 | 250 303 | 169 914 | 79 579 |
| Puhaskasum | 38 811 | 1 075 | 18 186 | 43 258 | 13 255 | -69 480 | 1 365 |
| Käibevara | 139 451 | 169 236 | 143 294 | 117 638 | 125 871 | 88 327 | 168 094 |
| Põhivara | 129 964 | 63 432 | 48 472 | 52 233 | 30 037 | 49 386 | 22 720 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 269 415 | 232 668 | 191 766 | 169 871 | 155 908 | 137 713 | 190 814 |
| Kohustised kokku | 43 241 | 45 305 | 5 478 | 1 769 | 29 670 | 19 730 | 3 351 |
| Omakapital | 226 174 | 187 363 | 186 288 | 168 102 | 126 238 | 117 983 | 187 463 |
| Kasumimarginaal | 9,3 % | 0,3 % | 7,0 % | 6,4 % | 5,3 % | -40,9 % | 1,7 % |
Kontsern 2025–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 |
|---|---|
| Müügitulu | 474 236 |
| Puhaskasum | 36 362 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 273 818 |
| Kohustised kokku | 50 093 |
| Omakapital | 223 725 |
| Töötajaid | 1 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 139 451 € · 51,8 %
- Põhivara 129 964 € · 48,2 %
- Lühiajalised kohustised 37 797 € · 14,0 %
- Pikaajalised kohustised 5 444 € · 2,0 %
- Omakapital 226 174 € · 84,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 48,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
25531 Mehaaniline metallitöötlus põhitegevus 250 000 €
-
46871 Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost 158 112 €
-
46901 Spetsialiseerimata hulgikaubandus 8 787 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 630 € | 1 598 € | 42 229 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 307 € | 1 573 € | 32 852 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 1 199 € | 22 245 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 933 € | 1 245 € | 61 015 € | 1 |
| III kv 2025 | 6 648 € | 2 488 € | 50 619 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 580 € | 4 229 € | 132 687 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 3 162 € | 20 931 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 4 094 € | 52 674 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 543 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 533 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 34,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 14 076 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 024 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Eduard Ivanov
- OÜ Aurock Tegelik kasusaaja
- Parim Auto OÜ Osanik
- GNPARTNER OÜ Tegelik kasusaaja
- F.E.S. OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ Aurock | 100 % | 2 500 € | 27.06.2025 | 104 280 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
OÜ Aurock 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVäike-Lohkva 10, Lohkva küla, 62201
Aadress ei ole seotud Adre aadressilehega.
Tegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineRE.JÄ/519598 · alates 16.06.2023
Toidukäitlejate register (PTA)
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10149483 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10149483 / 4
-
14.09.2015Muutmiskanne Ä 10149483 / 3
-
18.03.2013Muutmiskanne Ä 10149483 / 2
-
23.01.2012Muutmiskanne Ä 10149483
-
02.11.2010Muutmiskanne Ä 20014970 / 5
-
29.10.2009Toimiku dokumentide kontroll Ä 14970 / M3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 14970 / 4
-
14.11.2008Muutmiskanne Ä 14970 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |