Osaühing MANTINGA EESTI
Registrisse kantud 10557749Osaühing MANTINGA EESTI (registrikood 10557749) on 1999. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kondiitri- ja pagaritoodete hulgimüük (EMTAK 46362). 2025. aasta müügitulu oli 10 405 181 eurot ja puhaskasum 522 136 eurot, bilansimaht 1 753 707 eurot. Ettevõtte ainuomanik on UAB MANTINGA GROUP. Juhatuse liikmed on Rain Palmiste, Laimutis Kunigénas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.05.1999 (27 a 4 k) · Tähesaju tee 11, Tallinn, 13917
Registriandmed KMKR EE100539002 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100539002
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kondiitri- ja pagaritoodete hulgimüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,0 % | 2024: 3,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 52,3 % | 2024: 57,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,0 % | 2024: 41,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,3 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | +12,0 % | 2024: +28,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +22,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 405 181 | 9 292 453 | 7 259 419 | 5 467 475 | 3 922 314 | 3 815 637 | 4 401 658 |
| Puhaskasum | 522 136 | 360 566 | 202 873 | 151 889 | 79 392 | -57 944 | 18 754 |
| Käibevara | 1 701 761 | 1 507 165 | 1 349 377 | 1 082 237 | 1 098 981 | 1 098 184 | 1 169 202 |
| Põhivara | 51 946 | 28 862 | 25 653 | 21 992 | 22 542 | 23 489 | 34 411 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 753 707 | 1 536 027 | 1 375 030 | 1 104 229 | 1 121 523 | 1 121 673 | 1 203 613 |
| Kohustised kokku | 754 705 | 903 161 | 856 730 | 625 602 | 794 785 | 874 327 | 898 323 |
| Omakapital | 999 002 | 632 866 | 518 300 | 478 627 | 326 738 | 247 346 | 305 290 |
| Kasumimarginaal | 5,0 % | 3,9 % | 2,8 % | 2,8 % | 2,0 % | -1,5 % | 0,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 701 761 € · 97,0 %
- Põhivara 51 946 € · 3,0 %
- Lühiajalised kohustised 754 705 € · 43,0 %
- Omakapital 999 002 € · 57,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 43,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 540 883 € | 41 938 € | 4 626 939 € | 7 |
| II kv 2026 | 641 144 € | 38 120 € | 4 778 704 € | 7 |
| I kv 2026 | 475 073 € | 29 409 € | 4 320 223 € | 6 |
| IV kv 2025 | 559 887 € | 40 600 € | 4 976 653 € | 6 |
| III kv 2025 | 519 107 € | 41 509 € | 4 718 666 € | 6 |
| II kv 2025 | 522 661 € | 40 546 € | 4 771 461 € | 6 |
| I kv 2025 | 430 896 € | 34 983 € | 4 001 700 € | 6 |
| IV kv 2024 | 457 713 € | 42 113 € | 4 205 923 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 180 294 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 13 979 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 7,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 542 313 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 840 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 46. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Alla 10 töötaja 10 405 181 €
- 52. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Alla 10 töötaja 1 734 197 €
- 66. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kaubandus 87 023 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Riigihanked
2 lepingut 5 aastaga · 146 377 € ilma raamlepinguteta-
Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 25.08.2025
-
Sügavkülmutatud pagaritoodete soetus 33 491 €Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 04.03.2024
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.12.2024Muutmiskanne Ä 10041222 / 19
-
13.12.2024Muutmiskanne Ä 10041222 / M6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10041222 / 18
-
22.06.2022Muutmiskanne Ä 10041222 / 17
-
05.01.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10041222 / 16
-
04.11.2019Muutmiskanne Ä 10041222 / 15
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10041222 / 14
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10041222 / 13
-
01.09.2016Muutmiskanne Ä 10041222 / 12
-
05.04.2016Muutmiskanne Ä 10041222 / 11
-
25.10.2011Muutmiskanne Ä 10041222 / 10
-
10.06.2009Muutmiskanne Ä 41222 / 9
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.05.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |