Silmalaser OÜ
Registrisse kantud 10575397Silmalaser OÜ (registrikood 10575397) on 1999. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala eriarstiabi (EMTAK 86221). 2025. aasta müügitulu oli 1 433 726 eurot ja puhaskasum -484 434 eurot, bilansimaht 3 695 710 eurot. Juhatuse liikmed on Allan Noor, Kai Noor. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.09.1999 (27 a 1 k) · Katusepapi tn 6, Tallinn, 11412
Registriandmed KMKR EE100563269 · osakapital 25 564 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100563269
- Osakapital
- 25 564 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Eriarstiabi
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -33,8 % | 2024: -1,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -19,5 % | 2024: -0,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,1 % | 2024: 73,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2024: 3,4 |
| Müügitulu kasv | −6,1 % | 2024: +5,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −10,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 433 726 | 1 527 415 | 1 446 185 | 1 496 981 | 2 254 489 | 2 493 423 | 2 417 889 |
| Puhaskasum | -484 434 | -20 284 | -75 315 | -212 917 | 2 069 423 | 270 487 | 223 035 |
| Käibevara | 344 241 | 1 051 943 | 936 187 | 1 040 588 | 1 447 148 | 364 840 | 261 871 |
| Põhivara | 3 351 469 | 3 004 130 | 3 400 626 | 3 211 525 | 2 429 328 | 1 699 711 | 1 612 942 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 695 710 | 4 056 073 | 4 336 813 | 4 252 113 | 3 876 476 | 2 064 551 | 1 874 813 |
| Kohustised kokku | 1 215 238 | 1 091 167 | 1 160 223 | 927 208 | 294 713 | 433 211 | 470 961 |
| Omakapital | 2 480 472 | 2 964 906 | 3 176 590 | 3 324 905 | 3 581 763 | 1 631 340 | 1 403 852 |
| Kasumimarginaal | -33,8 % | -1,3 % | -5,2 % | -14,2 % | 91,8 % | 10,8 % | 9,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 344 241 € · 9,3 %
- Põhivara 3 351 469 € · 90,7 %
- Lühiajalised kohustised 1 013 678 € · 27,4 %
- Pikaajalised kohustised 201 560 € · 5,5 %
- Omakapital 2 480 472 € · 67,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 90,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
86221 Eriarstiabi põhitegevus 891 760 €
-
47781 Optiliste seadmete jaemüük 346 039 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 148 150 €
-
81101 Hoonehalduse kombineeritud teenus 37 777 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 45 939 € | 44 277 € | 138 860 € | 14 |
| II kv 2026 | 53 505 € | 48 394 € | 141 105 € | 13 |
| I kv 2026 | 48 358 € | 44 763 € | 127 067 € | 13 |
| IV kv 2025 | 49 087 € | 43 233 € | 178 693 € | 13 |
| III kv 2025 | 47 085 € | 41 656 € | 123 640 € | 13 |
| II kv 2025 | 44 921 € | 41 519 € | 145 273 € | 13 |
| I kv 2025 | 63 203 € | 44 784 € | 120 975 € | 12 |
| IV kv 2024 | 63 884 € | 44 576 € | 130 861 € | 12 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 15 313 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 14 759 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 96,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 33,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 46 287 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 027 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Allan Noor
- Aktsiaselts Amisco Tegelik kasusaaja
- OÜ Navi Shipping Juhatuse liige
-
Kai Noor
- Osaühing Rae Kinnisvara Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 4. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne (EMTAK 86) 484 434 €
- 6. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne 238 954 €
- 7. Kõige pikema staažiga juhatused · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne (EMTAK 86) 27,1 a
- 11. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne (EMTAK 86) 6 tk
- 24. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne (EMTAK 86) 6,1 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 9 095 | 21 928 |
| Müük avalikule sektorile | 77 954 | 520 777 |
| Toetused kokku | 9 095 | 21 928 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 77 954 €
- Tervisekassa · toetus 9 095 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.10.2021Muutmiskanne Ä 10042613 / 13
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10042613 / 12
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10042613 / 11
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10042613 / 10
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10042613 / 9
-
03.02.2012Muutmiskanne Ä 10042613 / 8
-
28.12.2011Muutmiskanne Ä 10042613 / M2
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 42613 / 7
-
28.07.2008Muutmiskanne Ä 42613 / 6
-
14.03.2008Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 42613 / 5
-
14.12.2007Märkus Ä 42613 / 4
-
06.12.2007Muutmiskanne Ä 42613 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 03.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 22.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |