OÜ FlyCom
Registrisse kantud 10590327OÜ FlyCom (registrikood 10590327) on 1999. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus (EMTAK 62031). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -8 778 eurot, bilansimaht 17 683 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Kain Kalju. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.11.1999 (26 a 11 k) · Pärnu mnt 317, Tallinn, 11620
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.10–30.09
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3 000 €
- Majandusaasta
- 01.10 – 30.09
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -50,1 % | 2024: -24,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,1 % | 2024: 99,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 57,3 | 2024: 120,8 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 32 000 | 40 000 | 48 000 | 48 000 |
| Puhaskasum | -8 778 | -6 547 | -5 414 | -9 027 | 138 137 | 22 008 | 26 514 |
| Käibevara | 9 504 | 17 036 | 22 925 | 31 862 | 145 164 | 43 356 | 50 485 |
| Põhivara | 8 179 | 9 401 | 10 087 | 9 395 | 9 651 | 3 413 | 4 015 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 17 683 | 26 437 | 33 012 | 41 257 | 154 815 | 46 769 | 54 500 |
| Kohustised kokku | 166 | 141 | 169 | – | 4 534 | 4 232 | 3 971 |
| Omakapital | 17 517 | 26 296 | 32 843 | 41 257 | 150 281 | 42 537 | 50 529 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | -28,2 % | 345,3 % | 45,9 % | 55,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 504 € · 53,7 %
- Põhivara 8 179 € · 46,3 %
- Lühiajalised kohustised 166 € · 0,9 %
- Omakapital 17 517 € · 99,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 57,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 46,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2024 | 901 € | 901 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 358 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 698 € | 210 € | 0 € | 0 |
| III kv 2022 | 262 € | 279 € | 0 € | 0 |
IV kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 300 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 300 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tarmo Kople
- Nutikana OÜ Juhatuse liige
-
Kain Kalju
- OÜ LORVIN Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Bolt Technology OÜ | 0,02 % | 6 750 € | 24.05.2021 | 2 270 854 000 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (13)
-
Bolt Technology OÜ 0,02 %
-
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 27. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Info ja side (EMTAK 62) 13 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.04.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10043768 / 17
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10043768 / 16
-
01.08.2019Muutmiskanne Ä 10043768 / 15
-
12.03.2018Muutmiskanne Ä 10043768 / 14
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10043768 / 13
-
18.08.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10043768 / 12
-
29.07.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10043768 / 11
-
18.10.2011Muutmiskanne Ä 10043768 / 10
-
12.10.2011Muutmiskanne Ä 10043768 / M4
-
20.06.2011Muutmiskanne Ä 10043768 / 9
-
25.05.2011Muutmiskanne Ä 10043768 / 8
-
06.04.2009Muutmiskanne Ä 43768 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 14.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 09.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |