Servio OÜ
Registrisse kantud 10592562Servio OÜ (registrikood 10592562) on 1999. aastal asutatud osaühing, asukoht Olustvere alevik, tegevusala veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük (EMTAK 46841). 2025. aasta müügitulu oli 497 816 eurot ja puhaskasum 8 764 eurot, bilansimaht 224 739 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Hannes Soo. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Hannes Soo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.11.1999 (26 a 11 k) · Järve tn 3, Olustvere alevik, 70401
Registriandmed KMKR EE100585331 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100585331
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,8 % | 2024: 4,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,4 % | 2024: 11,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,8 % | 2024: 80,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,4 | 2024: 4,9 |
| Müügitulu kasv | −7,3 % | 2024: +0,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 497 816 | 537 020 | 533 527 | 571 086 | 424 298 | 315 122 | 272 278 |
| Puhaskasum | 8 764 | 22 833 | 73 457 | 95 440 | 39 728 | 34 773 | 17 166 |
| Käibevara | 216 480 | 236 044 | 286 797 | 254 379 | 211 031 | 180 829 | 165 349 |
| Põhivara | 8 259 | 6 735 | 7 020 | 868 | 5 656 | 8 335 | 3 341 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 224 739 | 242 779 | 293 817 | 255 247 | 216 687 | 189 164 | 168 690 |
| Kohustised kokku | 63 442 | 48 246 | 43 050 | 41 232 | 73 240 | 69 412 | 72 440 |
| Omakapital | 161 297 | 194 533 | 250 767 | 214 015 | 143 447 | 119 752 | 96 250 |
| Kasumimarginaal | 1,8 % | 4,3 % | 13,8 % | 16,7 % | 9,4 % | 11,0 % | 6,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 216 480 € · 96,3 %
- Põhivara 8 259 € · 3,7 %
- Lühiajalised kohustised 63 442 € · 28,2 %
- Omakapital 161 297 € · 71,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 28,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 30 774 € | 5 267 € | 164 850 € | 0 |
| II kv 2026 | 28 473 € | 5 267 € | 182 589 € | 0 |
| I kv 2026 | 41 978 € | 5 546 € | 268 316 € | 0 |
| IV kv 2025 | 38 540 € | 6 105 € | 234 444 € | 0 |
| III kv 2025 | 35 680 € | 5 698 € | 232 459 € | 0 |
| II kv 2025 | 29 158 € | 5 698 € | 192 039 € | 0 |
| I kv 2025 | 27 427 € | 5 811 € | 169 644 € | 0 |
| IV kv 2024 | 39 881 € | 4 905 € | 280 076 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 258 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 756 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 17,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 54 950 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Forgo Platforms OÜ | 5 % | 125 € | 02.09.2023 | 0 €2023 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJärve tn 3, Olustvere alevik, 70401
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 29 623 | 1 371 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 29 623 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubservio.ee · veebileht ei vastanud 21.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20031375 / 8
-
22.02.2022Muutmiskanne Ä 20031375 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20031375 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20031375 / 5
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20031375 / 4
-
06.12.2011Muutmiskanne Ä 20031375 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 31375 / 2
-
02.01.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 31375
-
02.01.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 16952 / 2
-
16.05.2002Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 44641 / 5
-
06.05.2002Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 16952
-
18.04.2002Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 16952 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 20.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |