Varsta OÜ
Registrisse kantud 10610455Varsta OÜ (registrikood 10610455) on 1999. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük (EMTAK 47821). 2025. aasta müügitulu oli 684 821 eurot ja puhaskasum -2 445 eurot, bilansimaht 539 469 eurot. Juhatuse liikmed on Arvi Paaver, Tanel Valvik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.11.1999 (26 a 10 k) · Narva tn 29, Rakvere linn, 44311
Registriandmed KMKR EE100578681 · osakapital 12 782 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100578681
- Osakapital
- 12 782 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,4 % | 2024: -1,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,5 % | 2024: -1,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,9 % | 2024: 82,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,8 | 2024: 2,9 |
| Müügitulu kasv | +1,5 % | 2024: −23,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 684 821 | 674 718 | 882 911 | 1 093 950 | 995 177 | 775 315 | 828 488 |
| Puhaskasum | -2 445 | -8 273 | 12 851 | 66 799 | 12 096 | 15 503 | 37 230 |
| Käibevara | 267 285 | 286 465 | 299 887 | 403 039 | 302 985 | 256 280 | 228 486 |
| Põhivara | 272 184 | 284 810 | 298 092 | 300 632 | 314 939 | 319 759 | 327 497 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 539 469 | 571 275 | 597 979 | 703 671 | 617 924 | 576 039 | 555 983 |
| Kohustised kokku | 70 891 | 100 252 | 94 683 | 189 226 | 153 277 | 103 489 | 70 936 |
| Omakapital | 468 578 | 471 023 | 503 296 | 514 445 | 464 647 | 472 550 | 485 047 |
| Kasumimarginaal | -0,4 % | -1,2 % | 1,5 % | 6,1 % | 1,2 % | 2,0 % | 4,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 267 285 € · 49,5 %
- Põhivara 272 184 € · 50,5 %
- Lühiajalised kohustised 70 891 € · 13,1 %
- Omakapital 468 578 € · 86,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 50,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47821 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük põhitegevus 364 644 €
-
47921 Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus 252 200 €
-
47831 Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük 67 977 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 30 415 € | 16 163 € | 190 490 € | 5 |
| II kv 2026 | 32 605 € | 14 052 € | 215 112 € | 5 |
| I kv 2026 | 33 182 € | 13 250 € | 224 388 € | 5 |
| IV kv 2025 | 29 748 € | 15 316 € | 225 616 € | 5 |
| III kv 2025 | 28 996 € | 15 252 € | 167 206 € | 5 |
| II kv 2025 | 30 351 € | 12 870 € | 197 112 € | 5 |
| I kv 2025 | 30 258 € | 12 041 € | 256 554 € | 4 |
| IV kv 2024 | 28 742 € | 13 034 € | 210 938 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 138 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 388 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 53,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 63 497 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 072 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tanel Valvik
- Tanval Tehnika OÜ Juhatuse liige
-
Arvi Paaver
- Mittetulundusühing Viru-Nigula Jahtkond Juhatuse liige
- Sammari OÜ Osanik
- MTÜ Kalvi Sadam Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 466 | 28 846 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rakvere Vallavalitsus · maksed 1 079 €
- Haljala Vallavalitsus · maksed 774 €
- Rakvere Linnavalitsus · maksed 678 €
- Politsei- ja Piirivalveamet · maksed 446 €
- Tapa Vallavalitsus · maksed 436 €
- SA Virumaa Muuseumid · maksed 299 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubPakume suurt valikut mototehnikat (ATVd, laste ATVd), varuosi, sõiduvarustust. CFMoto ametlik edasimüüja. Mototehinika hooldus ja remont.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40010092 / 9
-
06.10.2021Muutmiskanne Ä 40010092 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40010092 / 7
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40010092 / 6
-
11.11.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40010092 / 5
-
08.09.2011Muutmiskanne Ä 40010092 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 10092 / 3
-
10.08.2004Muutmiskanne Ä 10092 / 2
-
10.08.2004Kommertspandi muutmiskanne K 15675 / 2
-
01.12.2003Kommertspandi avamiskanne K 15675
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1999 | – | – |