OÜ Syntax Group
Registrisse kantud 10616529OÜ Syntax Group (registrikood 10616529) on 1999. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala kirjalik ja suuline tõlge (EMTAK 74301). 2025. aasta müügitulu oli 7 355 eurot ja puhaskasum 3 639 eurot, bilansimaht 7 616 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anneli Vainumäe. Juhatuse liige on Anneli Vainumäe. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.12.1999 (26 a 10 k) · Tähtvere tn 18a, Tartu linn, 51007
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kirjalik ja suuline tõlge
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 49,5 % | 2024: 8,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 48,2 % | 2024: 6,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,2 % | 2024: 99,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 124,9 | 2024: 123,3 |
| Müügitulu kasv | +48,4 % | 2024: −17,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 355 | 4 955 | 5 974 | 6 014 | 7 731 | 6 052 | 4 935 |
| Puhaskasum | 3 639 | 398 | 1 289 | -749 | 2 819 | 2 819 | 284 |
| Käibevara | 7 616 | 6 533 | 5 682 | 3 023 | 13 304 | 10 380 | 8 414 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 616 | 6 533 | 5 682 | 3 023 | 13 304 | 10 380 | 8 414 |
| Kohustised kokku | 61 | 53 | 45 | 37 | 43 | 41 | 35 |
| Omakapital | 7 555 | 6 480 | 5 637 | 2 986 | 13 261 | 10 339 | 8 379 |
| Kasumimarginaal | 49,5 % | 8,0 % | 21,6 % | -12,5 % | 36,5 % | 46,6 % | 5,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 616 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 61 € · 0,8 %
- Omakapital 7 555 € · 99,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 124,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2025 | 564 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 88 € | 95 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 2 500 € | 0 € | 0 € | 0 |
IV kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 188 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 325 | 3 601 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tartu Ülikool · maksed 1 689 €
- Tallinna Ülikool · maksed 1 636 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20057939 / 5
-
23.12.2018Muutmiskanne Ä 20057939 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20057939 / 3
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20057939 / 2
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 20057939
-
28.10.2011Muutmiskanne Ä 10045407 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 45407 / 4
-
22.11.2005Muutmiskanne Ä 45407 / 3
-
12.11.2004Muutmiskanne Ä 45407 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 24.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 04.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 26.10.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 19.11.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |