osaühing Finantsvara
Registrisse kantud 10618505osaühing Finantsvara (registrikood 10618505) on 1999. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 15 155 eurot ja puhaskasum -97 454 eurot, bilansimaht 1 399 478 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Raimond Russak. Ettevõttel on osalus 7 ettevõttes. Juhatuse liige on Raimond Russak. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.12.1999 (26 a 10 k) · Köie tn 1b/1, Tallinn, 10415
Registriandmed KMKR EE100588228 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100588228
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -643,0 % | 2024: -1 823,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -7,1 % | 2024: -15,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,8 % | 2024: 97,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 102,9 | 2024: 71,0 |
| Müügitulu kasv | +23,3 % | 2024: +5,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +127,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 155 | 12 294 | 11 675 | 9 035 | 1 920 | 250 | 0 |
| Puhaskasum | -97 454 | -224 197 | 172 | -170 848 | 1 712 090 | 152 428 | 85 857 |
| Käibevara | 544 827 | 546 636 | 617 927 | 722 816 | 1 051 856 | 12 435 | 4 728 |
| Põhivara | 854 651 | 968 303 | 1 189 785 | 1 156 041 | 1 153 872 | 540 849 | 412 956 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 399 478 | 1 514 939 | 1 807 712 | 1 878 857 | 2 205 728 | 553 284 | 417 684 |
| Kohustised kokku | 30 296 | 32 703 | 41 122 | 57 439 | 73 462 | 53 108 | 37 270 |
| Omakapital | 1 369 182 | 1 482 236 | 1 766 590 | 1 821 418 | 2 132 266 | 500 176 | 380 414 |
| Kasumimarginaal | -643,0 % | -1 823,6 % | 1,5 % | -1 891,0 % | 89 171,4 % | 60 971,2 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 544 827 € · 38,9 %
- Põhivara 854 651 € · 61,1 %
- Lühiajalised kohustised 5 296 € · 0,4 %
- Pikaajalised kohustised 25 000 € · 1,8 %
- Omakapital 1 369 182 € · 97,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 102,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 61,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus põhitegevus 13 155 €
-
64991 Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid 2 000 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 549 € | 930 € | 2 648 € | 1 |
| II kv 2026 | 91 € | 0 € | 881 € | 0 |
| I kv 2026 | 15 345 € | 0 € | 48 500 € | 0 |
| IV kv 2025 | 527 € | 0 € | 2 000 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 6 748 € | 1 155 € | 14 294 € | 0 |
| IV kv 2024 | 11 068 € | 3 476 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 516 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 310 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 60,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 58,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 883 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 596 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Osalused teistes ettevõtetes (7)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Insly Invest OÜ | 15,69 % | 10 010 € | 16.12.2022 | – |
| Päikese ja Tuule OÜ | 12,50 % | 1 250 € | 23.11.2021 | 0 €2025 |
| Roofit Solar Energy OÜ | 10,89 % | 1 941 € | 15.09.2021 | 5 311 957 €2025 |
| Votemo Invest OÜ | 2,50 % | 250 € | 21.01.2022 | – |
| Drivex Invest OÜ | 2,47 % | 247 € | 13.03.2022 | – |
| Rocketride Syndicate OÜ | 1,97 % | 197 € | 12.08.2026 | – |
| Clean Kitchen Holdings OÜ | 0,16 % | 47 € | 02.07.2024 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (22)
-
Insly Invest OÜ 15,69 %
-
Päikese ja Tuule OÜ 12,50 %
-
Roofit Solar Energy OÜ 10,89 %
-
Votemo Invest OÜ 2,50 %
-
Drivex Invest OÜ 2,47 %
-
Rocketride Syndicate OÜ 1,97 %
-
-
Clean Kitchen Holdings OÜ 0,16 %
Skeem
LEI 6488FG92165X9TWTG476
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 65. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Kinnisvara 22 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.04.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10045574 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10045574 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10045574 / 9
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10045574 / 8
-
22.10.2015Muutmiskanne Ä 10045574 / 7
-
29.05.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10045574 / 6
-
17.10.2011Muutmiskanne Ä 10045574 / 5
-
12.10.2011Muutmiskanne Ä 10045574 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 45574 / 4
-
22.11.2007Muutmiskanne Ä 45574 / 3
-
06.06.2002Mitteavaldatav muutmiskanne Ä 45574 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 17.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |