Osaühing Airwave
Registrisse kantud 10619261Osaühing Airwave (registrikood 10619261) on 1999. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude masinate ja seadmete hulgimüük (EMTAK 4664). 2025. aasta müügitulu oli 39 797 564 eurot ja puhaskasum 3 063 714 eurot, bilansimaht 22 066 849 eurot. Juhatuse liikmed on Karl Leinus, Urmas Malmet. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.12.1999 (26 a 9 k) · Kesk-Sõjamäe tn 7, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE100596760 · osakapital 20 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100596760
- Osakapital
- 20 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,7 % | 2024: 8,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,5 % | 2024: 15,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,8 % | 2024: 86,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 10,4 | 2024: 8,0 |
| Müügitulu kasv | +19,4 % | 2024: −1,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +16,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 797 564 | 33 324 726 | 33 810 477 | 34 679 747 | 26 163 578 | 18 381 606 | 18 200 611 |
| Puhaskasum | 3 063 714 | 2 668 842 | 3 389 204 | 4 351 279 | 3 300 582 | 1 616 898 | 1 956 282 |
| Käibevara | 21 810 343 | 18 976 038 | 18 121 400 | 15 748 693 | 10 004 994 | 8 281 214 | 7 954 232 |
| Põhivara | 256 506 | 443 616 | 575 894 | 6 183 716 | 6 448 526 | 3 596 083 | 3 080 719 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 22 066 849 | 19 419 654 | 18 697 294 | 21 932 409 | 16 453 520 | 11 877 297 | 11 034 951 |
| Kohustised kokku | 2 257 041 | 2 643 560 | 2 925 526 | 5 322 410 | 4 100 176 | 2 620 707 | 3 104 964 |
| Omakapital | 19 809 808 | 16 776 094 | 15 771 768 | 16 609 999 | 12 353 344 | 9 256 590 | 7 929 987 |
| Kasumimarginaal | 7,7 % | 8,0 % | 10,0 % | 12,5 % | 12,6 % | 8,8 % | 10,7 % |
Kontsern 2019–2022 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 34 863 902 | 26 226 339 | 18 439 405 | 18 200 611 |
| Puhaskasum | 4 607 131 | 3 295 787 | 1 639 579 | 1 956 282 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 22 212 625 | 16 470 790 | 11 899 216 | 11 034 951 |
| Kohustised kokku | 5 330 852 | 4 101 524 | 2 621 910 | 3 104 964 |
| Omakapital | 16 881 773 | 12 369 266 | 9 277 306 | 7 929 987 |
| Töötajaid | 25 | 23 | 21 | 18 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 21 810 343 € · 98,8 %
- Põhivara 256 506 € · 1,2 %
- Lühiajalised kohustised 2 097 054 € · 9,5 %
- Pikaajalised kohustised 159 987 € · 0,7 %
- Omakapital 19 809 808 € · 89,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 10,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 10,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 575 376 € | 325 531 € | 16 500 675 € | 38 |
| II kv 2026 | 1 435 645 € | 303 046 € | 20 556 123 € | 41 |
| I kv 2026 | 1 386 020 € | 300 169 € | 12 279 253 € | 38 |
| IV kv 2025 | 1 746 642 € | 297 647 € | 15 972 152 € | 37 |
| III kv 2025 | 1 555 483 € | 303 285 € | 13 811 110 € | 38 |
| II kv 2025 | 1 175 129 € | 291 445 € | 16 314 178 € | 37 |
| I kv 2025 | 1 144 694 € | 294 743 € | 9 757 847 € | 36 |
| IV kv 2024 | 1 929 963 € | 304 944 € | 15 230 684 € | 36 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 525 125 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 108 510 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 20,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 500 225 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 491 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Karl Leinus
- City Kliima OÜ Osanik
- AWRE OÜ Tegelik kasusaaja
- AWRE Energia OÜ Osanik
- ABC SOOJUSPUMBAD OÜ Tegelik kasusaaja
- HFE Brokerage OÜ Juhatuse liige
- OÜ Bluesea rent Tegelik kasusaaja
-
Urmas Malmet
- City Kliima OÜ Tegelik kasusaaja
- AWRE OÜ Osanik
- AWRE Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- ABC SOOJUSPUMBAD OÜ Osanik
- UM21 OÜ Osanik
- Purde OÜ Tegelik kasusaaja
-
Beijer Ref AB (publ)
- Beijer Ref Eesti Osaühing Osanik
-
UM21 OÜ
- Purde OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
HFE Brokerage OÜ 10 %
-
UM21 OÜ 10 %
Skeem
LEI 98450010CA45EPF64C68 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 28. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 4 tk
- 30. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 3 063 714 €
- 37. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · 10–49 töötajat 39 797 564 €
- 66. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Kaubandus 10,2 %
- 70. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kaubandus 82 803 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 198 | 4 194 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- OÜ Olme · maksed 198 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.11.2025Muutmiskanne Ä 10045712 / 21
-
14.10.2025Muutmiskanne Ä 10045712 / 20
-
21.11.2024Muutmiskanne Ä 10045712 / 19
-
27.06.2024Muutmiskanne Ä 10045712 / 18
-
11.06.2024Kommertspandi avamiskanne K 10045712 / 17
-
18.04.2024Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10045712 / 16
-
15.02.2024Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10045712 / 15
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10045712 / 14
-
17.07.2023Kommertspandi avamiskanne K 10045712 / 13
-
03.01.2023Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10045712 / 12
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10045712 / 11
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10045712 / 10
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 05.05.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 13.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 13.07.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2000 | – | – |